Wpis z mikrobloga

@Saturday_Night: na pewno jakies stworzenia biegające albo duze skupisko czegos zyje w twoim materacu. Jak mieszkasz w starym bloku i masz duzo szczelin i zakamarkow to cos moglo sie zalęgnąć, porządne sprzątanie, duzo specyfikow nakupuj i pryskaj w zakamarkach, regularnie przez pare dni, najlepiej wywal materac i przejrzyj szafe z ciuchami czy tam nic nie ma. Ja miałem ostatnio pod podłogą kilka rybików cukrowych, przyłapałem jednego w nocy jak wstalem
  • Odpowiedz
duzo specyfikow nakupuj i pryskaj w zakamarkach, regularnie przez pare dni, najlepiej wywal materac i przejrzyj szafe z ciuchami czy tam nic nie ma


@BOlek99: Tak, niech OP sam sie struje xD Rybiki groźne w żaden sposób nie są.

@Saturday_Night: Albo bomba na pluskwy albo profesjonalna dezynsekcja. Inaczej nic nie ugrasz. https://www.pryskaj.pl/bomba-srodek-na-pluskwy-oprysk-do-zwalczania-deltacaps

Ważne też czy sąsiedzi mają z tym problem bo jak oni nic nie zrobią z nimi
  • Odpowiedz
@Niewiemja: wiem ze rybiki nie sa groźne,nie gryzą i nie przenoszą chorób, żywią sie celuloza. Ale cenie sobie czystość. Przepraszam zapomniałem wspomniec Jak robiłem opryski to oczywiście przez dwa dni nie przebywalem w pomieszczeniu. Te środki nie sa badane na ludziach więc jak będziesz pryskał czy rozrzucał jakieś granulki to oczywiście kilkudniowa wyprowadzka z pomieszczenia.
  • Odpowiedz