Wpis z mikrobloga

@GlobalEliteShop: The Division już możesz usuwać, jeżeli nie masz zamiaru przechodzić z kimś, gra jest tak trudna na solo, że w pewnym momencie kolejna misja główna będzie 3 levele wyższa od twojej postaci co kończy się na grindowaniu misji pobocznych i szukaniu lepszej broni, a przeciwnicy i tak przyjmują kilka magazynków po ciele
  • Odpowiedz
@GlobalEliteShop: jeśli to niewłaściwe pytanie to zrozumiem i zamilknę ale jakiś czas temu (kilka lat) publikował omawiał wyniki sprzedaży i wyszło z nich że najlepiej sprzedającą się grą był Farming simulator (ludzie szukali odskoczni). Wiem, że twoja klientela składa się raczej z tych ludzi grających raczej więcej niż godzinkę w tygodniu, ale czy jesteś w stanie powiedzieć pierwsze 3 najpopularniejsze tytuły? Jeśli tajemnica rozumiem i nie było pytania.
  • Odpowiedz
@spellit: Na wyprzedazy? Król jest jeden, Wiedżmin 3 (głównie wersja GOTY), potem myślę ze Rust (duza przecena byla), potem pewnie Dying Lighty/GTA5 oraz z tanich gierek Left 4 Dead i Garry's Mod. Wydaje mi się że to najpopularniejsze, ale tak na pewno to Wiedźmin potem juz kilkanaście/dziesiąt tytułów które się sprzedawały bardzo dobrze ale bez takiej widocznej przewagi jak Witcher. W czołówce też na pewno dodatki do ETS2, Cities Skylines
  • Odpowiedz