Wpis z mikrobloga

Ja zamówiłam dużą przesyłkę wysokość ponad 100 cm.waga 4 kg.ale wypowiedzieć się póki co nie mogę bo jest w transycie. Mam nadzieję że nie przyciągnie uwagi ale to różnie bywa..zobaczymy.
@Agamewa: Chyba jednak poczekam, aż dotrą te paczki, bo chcę zobaczyć jak będzie z VATem i czasem realizacji. Prawdopodobnie odbywa się przez swiat przesyłek, a ostatnio tam moja przesyłka leżała 20dni (nie z BG)
@J-B-M: Świat przesyłek zajmuje się "naszymi" zamówieniami. Zamawiałam kiedyś z aliexpressu wysyłka poszła S.F Express a oni akurat je obsługują ...zamówienie wyszło 26.czerwca .2 lipca było już w Pl a otrzymałam 27 sierpnia. Mam nadzieję że tym razem się ogarną albo będę miała więcej szczęścia .
@J-B-M Z tym że to była mała paczka za parę groszy i nawet zapomniałam o niej tym razem jest inaczej wiem że w razie czego można ubiegać się o zwrot kasy .Do 14 lipca mam ten przedział czasowy dostarczenia więc staram się być spokojna zacznę się martwić póżniej w razie przekroczenia tego terminu .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agamewa:

zamówienie wyszło 26.czerwca .2 lipca było już w Pl a otrzymałam 27 sierpnia.

Z tym że to była mała paczka za parę groszy


Czyli to był fake tracking przesyłki nierejestrowanej
@J-B-M: Też mam przesyłkę z początkiem 48 niby wysłaną 12.06 tka mówi 17track.net, ale alipaczka już wyświetla "Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nienadana"... wtf? Trochę to dziwne bo towar wart kilka łądnych stów i dopłaciłem za szybką przesyłkę do 14 dni i do tgo wziąłem ubezpieczenie na dostawę i vat więc nie chce mi się wierzyć, że to puścili nierejestrowaną... wydaje m się, że wsiąkł im kontener