Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@inny_89: Nie z tego miasta, ale też niedawno kupiłem pierwsze mieszkanie. Porozgladaj się maja różne ceny, różnice przy 300 000 na ok +-2000 więcej za to samo, druga sprawa to terminy,
Trzecia zapytaj o całkowity koszt, jeśli jest taka możliwość to sprawdź czy po podpisaniu masz blisko urząd miasta by zgłosić nowego właściciela nieruchomości. Oczywiście można to zrobić w innym dniu wraz z energią, gazem, wspólnota /spółdzielnia
@Archon24: Różnica 2000zł przy mieszkaniu za 300 tys?
Maksymalne stawki są odgórnie narzucone więc raczej niemożliwe aby były takie różnice. W przedziale większości mieszkań stawka maksymalna wynosi 1010zł + 0,4% od nadwyżki 60tys (wartość nieruchomości)
@Archon24: @ms86: @posrednik_nieruchomosci: @bastianbastiante: @pahamakaa: dziękuję Wasm za odpowiedzi. Wspaniali ludzie jesteście.

"@inny_89: byłem u Joanny Bocianowskiej, w gdyni na tatrzeńskiej 33, swoją drogą dobry milf ( ͡° ͜ʖ ͡°) " - wydaje mi się jednak, że nie kontaktujac się jeszcze z żadnym z podanych przez Was notariuszy udało mi się wyłonić najlepszą opcję.

XD

Oczywiście przedzwonię po wszystkich i jak starczy mi