Wpis z mikrobloga

Siema. Jak tam koledzy i koleżanki, trzymacie kciuki za LISKA? Bo ja nie, tosz to 1,68usd Amejzing. Poczekajcie jeszcze troche 1usd będzie czy ta cena będzie Amejzing, no nie sądze. Amejzing SDK = 0,50usd o i tutaj cena warta uwagi. Technolog blokczajn Max Kordek stopniowo będzie sprzedawał Bitkojny Kesze, nie wiem niby fundacja jakaś, ale nasuwa się pytanie, czy skończyły się środki a mowa o 3k bitów sprzedane w dołku, przez wysoko wykwalifikowanego doradcę finansowego. I tutaj pojawia się znów ten doradca finansowy i mówi Max mordo, sprzedaj te bitkojny kesz, Max mówi i tak zrobie do góry nie poleci hehe, być może znów sprzeda BCH w dołku, przy jego zarzadzaniu majątkiem wysoko prawdopodobne. Nie wiem spekuluje, żeby zaraz czasem nie zmienil swojej strategii i nie sięgnął po zabójczą bron dla baghodlerów w postaci swoich Lisków, jak się wypstryka z bitów i w tedy pozostanie lament, tez tak może byc. W tedy wyjdą z ukrycia ludzie z wykopu i powiedza Lachudrinio skad wiedziales co mamy teraz zrobic. A ja powiem że Najlepiej to wywiesic białą chorągiewkę i ogłosic upadłość.
Czekam na opinie moi drodzy.
#lisk