Wpis z mikrobloga

@programista27k: Możesz, ale miałem okazję poznać osoby, które spokojnie zaliczały się do przegrywów, a miały bogatą, międzynarodową karierę naukową. Więc da się to połączyć z przegrywem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast z drugiej strony nie miałem jeszcze okazji poznać osoby, która osiągnęłaby coś w danej dziedzinie i jednocześnie była tak bezkrytycznie przekonana o tym, że ona jest zajebista, a wszyscy wokół są debilami.

@Bochun: @programista27k:
@Zelber: ty mi lepiej powiedz jak przestac byc #!$%@? skinnyfatem z oponka jak u grubasa przy 65kg z sucha gora, ginekomastia i szerokimi biodrami tak ze mi sie prawie talia robi jak u lochy (,)
@Thachi:
Masz tu jeszcze raz te pytania:
Jako przeciętny normik mówię sprawdzam:
-Jakimi badaniami fizycznymi się zajmowałeś?
-Skąd czerpiesz wiedzę o astronomii? Jakiego sprzętu używasz do visuala, a jakiego do astrofoto?
Jakie też masz doświadczenie od strony informatycznej?
-Jakie języki programowania znasz?
-Jakie ciekawe, większe projekty sam napisałeś?
-W jakich projektach/kołach naukowych uczestniczyłeś?

I odpowiedz na nie, oraz to w jaki sposób "normickie otoczenia" uniemożliwia Ci rozwój w tych dziedzinach.
@Thachi: Sam twierdziłeś, że przegrywy interesują się fizyką, astronomią i informatyką. Ale jak widać nie ma to żadnego potwierdzenia w rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thachi: Na grupę składają się jednostki, a jakoś tak dziwnie się składa, że zdecydowana większość tych jednostek to połączenie mitomanów z przerośniętym ego i zerową wiedzą/zainteresowaniami, czego jak widać jesteś idealnym przykładem.
Uważasz się za lepszego i mądrzejszego, a nie idą za tym żaden fakty.
@Thachi:

mam wiele zainteresowań jestem człowiekiem bardzo ciekawym świata, humanistą, jestem inteligentny

To poproszę o przykłady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co zrobiłeś/stworzyłeś/napisałeś/jakie konkretne umiejętności posiadasz.
@Bochun: Pierwsza część pytania nie powinna być do mnie, tylko do endokrynologa. A poza tym, trzymanie cały czas, nawet na masie niskiego BF'a. Sam pisałeś, że nabrałeś 15kg czystego tłuszczu na masie.