Wpis z mikrobloga

Nie mogę nigdzie znaleźć sensownej odpowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy warto dopłacić sporą różnice bo praktycznie 1,5k do Samsunga Qled (konkretny model który mam na myśli kosztuje 4,2k (Qe55q67rat)) , czy lepiej wziąć zwykły model z przedziału 2,5-3k? Telewizor głównie do Xboxa One X, Netflix i podobne tego typu więc wymagane 4k HDR, rozmiar nie mniej jak 40", ale też nie więcej jak 55". Jeśli chodzi o producenta to chyba nie biorę nic innego pod uwagę, niż Samsunga ze względu na chyba najlepszy Smart, ale rozważe każdą propozycje i sugestie ( ͡º ͜ʖ͡º) #telewizory #pytaniedoeksperta #technologia #xboxone
  • 14
@XNiemcu q60 nowy ma niską jasność więc z hdrem nie będzie jakoś wow. Zabrali mu też głośnik basowy. Ogólnie jak się go posrawi przy zeszłorocznym nu8 to wygląda jak jakiś tani starszy brat. Nu8 ma za to problem z local dimingiem ale tylko przy filmach z napisami.
@Marcin71200
@Nskostek Ciężki temat ( ) Faktycznie po waszych opiniach zainteresowałem się tym modelem LG, ma wszystko co potrzebuje i mieści się w budżecie, ale ludzie piszą o kiepskim podświetleniu i że jest problem z jasnością. Mógłbym nawet to uznać za czepialstwo i wziąć ten TV, ale szwagierka kupiła jakiś rok temu LG (około 40") i tam faktycznie próbowałem już wiele razy ustawiać różne tryby grając na konsoli i za
@XNiemcu ewentualnie zeszłoroczny 6qfn jak gdzieś znajdziesz też jest lepszy. Tegoroczna 55ru8 to lepszy wybór niż q60. Tak samo ma 100hz i game mode a jest 1k tańszy. Z mojego doświadczenia ci powiem, że lepiej to 1k dac w soundbara lub jakieś głośniki. Dźwięk robi wielką różnicę podczas grania.
@Kris031 z drugiej strony te 55ru8002 kiepsko wypadają jeśli chodzi o opinie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Znalazłem 55nu8002 dostępne w markecie od ręki, tylko niestety 3,5k a nie 3k tak jak wspominałeś. Mimo wyższej ceny chyba to będzie najlepszy wybór ( )
@XNiemcu w xkom masz za 3.5k i zawsze możesz w 14 dni zawrócić. Jeśli z elektromarketu to pilnuj by był fabrycznie nowy bo w większości już same ekspo zostały.