Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@matheusz A nie powinny. Jak zrobisz tatuaż w normalnym, czystym studiu, gdzie widzisz, że ktoś zmienia igłę a nie u Janusza za pół litra w piwnicy to nic Ci nie będzie. Dodatkowo warto warto najpierw sprawdzić reakcję alergiczną na tusz i przy odpowiedniej trosce o wykonany tatuaż nie ma prawa się nic stać.
Jak zrobisz tatuaż w normalnym, czystym studiu, gdzie widzisz, że ktoś zmienia igłę a nie u Janusza za pół litra w piwnicy to nic Ci nie będzie.


@Marcin71200:
Niekoniecznie.
Robiłem w profesjonalnym studio i też mi cały zaropiał i strupiał.
Mam kilkanaście tatuaży, w tym kilka wielokolorowych.
I nagle przy kolejnym okazało się że jestem uczulony na jakiś składnik fioletowego ¯\_(ツ)_/¯
Na jednej sesji robiła mi dwa kolory - czerń i
@deryt zdecydowanie bardziej wolałbym mieć 20 kolorowych kropek w niewidocznym miejscu niż skończyć jak osoba ze zdjęcia, sam jakoś bardzo doświadczony nie jestem, dopiero dwa na skórze z terminem na trzeci. Ale nigdy nie było komplikacji i staram się podchodzić pozytywnie.
@deryt: Ja w sumie też zaryzykowałem i jeśli chodzi o czarny kolor to wszystko elegancko ale miejsce gdzie tatuowałem na czerwono bolało dziwnie długo bo pare dni nie mogłem nawet dotknąć lekko ale przeszło i jest ok. Czerwony podobno najbardziej uczula tak słyszałem więc może i dlatego
A ja tylko odświeżę temat że to samo mi się zrobiło na czarnym tatuażu, okazało się że to alergia. Zeszło po silnych lekach :) Tatuaż robiłam w najlepszym studio w dużym mieście :)