Wpis z mikrobloga

Gościem programu Jacka Nizinkiewicza #rzeczopolityce był Piotr Luczyk, lider zespołu KAT. #muzyka #metal #kat

Ehh Luczyk twierdzą, ze nowa płyta ma cokolwiek wspólnego z płytą "Oddech wymarłych światów" mija się z prawdę. Tylko pytanie czy robi to celowo, czy żyje w jakimś swoim świecie?
Patrząc na LP działalność po Szyderczym Zwierciadle KATa należy oddzielić gruba kreską, a z wypowiedzi wynika, że już tamtego KATa nigdy nie usłyszymy w wykonaniu Luczyka.
Osobiście nowa płyta w ogóle nie pasuje mi pod szyldem KAT.
kk87ko0 - Gościem programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE był Piotr Luczyk, lide...
  • 2
@kk87ko0: Ten wystrzał Luczyka po długim czasie z #!$%@? się w robotę Kostrzewskiego jest jak dla mnie słabym zagraniem. Zdecydowanie Romek ma patent na kontynuację tego. Oczywiście nie otrzymaliśmy na POPIÓR starego klimatu, ale jest krok w przód i to jak najbardziej trzeba docenić.
@t1daxey: No jak dla mnie Popiór jak najbardziej ma klimat starego KATa, w końcu, bo wszystko co Roman nagrał po odejściu z KATa było bardzo mało katowe. A i na koncercie brzmi Popiór naprawdę zajebiście, pomieszanie setu stare utwory nowe utwory, dawały koncert jakby tego samego zespołu.