Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopowicze,
na wykopie jestem od kilku lat ale założyłem dzisiaj drugie konto aby pochwalić się w końcu otwartym nowo salonem mebli. Rok temu uwolniłem się od prywaciarza i jestem na swoim. Salon założyłem ze wspólnikiem, zatrudniamy dwóch ludzi ale naszym marzeniem było otwarcie swojego salonu :) w końcu się udało.
Projektujemy meble na wymiar (kuchnie, szafy, garderoby, komody, rtv, meble dla biur), sami produkujemy i montujemy. Nasze meble to wysoka jakość wykonania, to nie meble z sieciówek.
Jeśli ktoś jest z okolic Bielska-Białej to i jest na etapie poszukiwania producenta kuchni lub innych mebli to zapraszam.
Z kolei wykopowiczów z innych obszarów Polski zapraszam do zadawania pytań odnośnie jakie wybrać materiały do wykonania mebli, czego unikać oraz jak zaprojektować dobrze kuchnie.
Na zdjęciach nasza ekspozycja.
#chwalesie #budujzwykopem #meble #meblujzwykopem
Pobierz ideadesign - Drodzy wykopowicze,
na wykopie jestem od kilku lat ale założyłem dzisiaj...
źródło: comment_dcnwLUC5PMojJ1TSnfCG00puXL8ooVdS.jpg
  • 124
@Cesarz_Polski: Nie :) pracowałem w takiej siecówce i wiem jak to wygląda. Dwa problemy sieciówek:
1. Mają słabych projektantów (zazwyczaj pracują tam projektanci dla których to pierwsza praca i zbierają doświadczenie aby zatrudnić się w salonie meblowym.
2. Nie robią mebli na wymiar (to są moduły na określony wymiar)
3. Sprzedają złe materiały (folia na fronty, korpusy robią z 16 mm płyty).
@jjczopek: @ideadesign: po pierwsze nie jest zachowany porządek stref: lodówka (przechowanie jedzenia) zlew (mycie) płyta / palnik / piekarnik (przygotowanie). Po drugie coraz częściej ludzie decydują się na piekarniki z czyszczeniem pyrolitycznym. Takowe rozgrzewają się do 600 stopni. I nie ma w zasadzie możliwości na to żeby tą temperaturę odpowiednio wyizolować pojedyncza płyta drewna. Sprawdźcie jak się nagrzewa płyta wewnątrz lodówki po nagrzaniu piekarnika do 250 stopni. W efekcie czego