Wpis z mikrobloga

Na głównej w ramach "wypok marketu" wyświetla się reklama jakiegoś Systim, w którym oferują prowadzenie pełnej księgowości od 38zł (lub 57zł poza "abonamentem") miesięcznie. Ponieważ jest to śmieszna kwota w porównaniu z tym co proponują zwykle biura rachunkowe, pojawia się pytanie: W czym tkwi haczyk? Ktoś coś?

A może skoro prowadzenie KPiR tam to 24zł (lub 38zł), co wygląda też na kwotę 4-6 razy niższą niż bywa w innych biurach, to może tamto też trzeba pomnożyć parę razy, że otrzymać rzeczywisty koszt?


#biznes #ksiegowosc #firma
  • 4
@ppawel: z opinii na ich stronie

Niemalże codziennie widzę zmiany w systemie, ostatnio nawet ulepszona została szata graficzna. Oby tak dalej, cieszę się że mogę z Wami współpracować, bo widać, że zarówno pracownicy obsługi klienta jak i dbający o jakość produktu nie spoczywają na laurach.


z mojego doświadczenia ludzie narzekają na ciągłe zmiany a nie je chwalą xD

No i raczej wszystko robisz sam, to tylko program a nie usługa księgowości.
@Saeglopur: @Wychwalany: dzięki, opisy i format cenników wyglądały jak za usługę księgową, więc nawet nie przyszło mi do głowy że to może być samo narzędzie... W takim razie podziękuję nawet za wersję demo, bo reklamowali to jako "faktury księgują się same" (lub coś podobnego), ale zapomnieli dodać "o ile jesteś księgowym", a nie wydaje mi się, żeby współpraca z kimś, kto już w reklamie "odrobinę" wprowadza błąd, w ogóle miała
Z "małym" opóźnieniem odpisujemy, ale wtedy nie mieliśmy jeszcze konta na wykopie i dopiero zauważyliśmy Twój komentarz :) Trzeba było po prostu do nas zadzwonić i spytać. W cenie którą podałeś jest tylko program, sam wprowadzasz faktury przychodowe i kosztowe.

Nie chcemy wygrać złotej łopaty, ale warto sprostować te informacje.

reklamowali to jako "faktury księgują się same" (lub coś podobnego), ale zapomnieli dodać "o ile jesteś księgowym", a nie wydaje mi się,