Wpis z mikrobloga

Niebieskipasek: #depresja here, #chcepogadac, proszę o jakąś pomoc bo jestem samotny i nie mam nikogo bliskiego
Vikop: umieraj przegrywie, tfu na Ciebie, 3 plusy, minusy tutaj 50

Różowypasek: eh tak smutno dzisiaj, to chyba depresja, kolejny chad mnie wyruchal, gdzie Ci prawdziwi mężczyźni

Vikop: kochanie podaj numer konta, usiądź mi na klamce, co jeszcze możemy zrobić dla Ciebie piekna, tfu mezczyzni to #!$%@? zasługujesz na więcej xd 300 plusów, minusy tutaj komentarz usunięty.

Taki obraz wasz stulejarze, piłujecie gałąź na której sami siedzicie.

#bekazrozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
  • 10
  • Odpowiedz
spermiarze to plaga gorsza niż puszczalskie karyny


@Blackhorn: żebyś wiedział. Karyny psują siebie i ewentualnie jedną (lub kilka) osób, które złapią na dziecko jak już trzydziestka się zaczyna zbliżać.
Spermiage z drugiej strony psują zabawę dla wszystkich zainteresowanych. Nawet niezainteresowanych, bo z natury sprermiarzują również do takich, co są w związkach.
Generalnie tfu na nich
  • Odpowiedz
@Blackhorn: Szkoda tylko że tak wiele ludzi nadużywa tego określenia spermiarz/rycerzyk w kierunku osób które np. zareagowały na obrażanie kobiety na mirko lub zwyczajnie stają w obronie jednej różowej którą masa stulejarzy jedzie bo jest ich więcej.

Znam to z autopsji.

Często jest tak że lepiej siedzieć cicho i zignorować problem niż się odezwać bo zaraz cię nazwą rycerzykiem lub spermiarzem który staje w obronie płci pięknej bo liczy że zarucha.
  • Odpowiedz