Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopowicze. Z wczoraj na dzisiaj bylam na baletach bylo #!$%@? wyjebiscie zajebiscie. A dzisiaj milo spedzam czas na kreceniu beki z jeszcze mojego pseudo meza a on lyka wszystko jak pelikan. Kurde gdzie ja mialam oczy. #!$%@? karakan z malym ruchadelkiem 90kg/165cm. Zero miesni caly ulany, a uwaza sie za kasanowe a posuwa babcie kolo 50 a sam ma okolo 30. A teraz grilluje z kolega, ktory wyglada jak karykatura bleee jedno oko na maroko a drugie na kaukaz, ale to jeszcze nic... #!$%@? grilla i pieczarki napierdzielaja na nim. Boze dziekuje Ci, ze nie jestem juz z tym czlowiekiem i w koncu poznalam kogos godnego mnie. Na koniec dopisze ze "maz" wydzwania na matke swoich dzieci na policje bezpodstawnie. Przeciez to zwykly frajerek. Uwazajcie na niego.

Ps. Miraski uwazajcie na swoje babcie

#zwiazki #frajerskiezabawy
  • 17
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sowa69: Właśnie widać jak leczysz swoje kompleksy, że ktoś cię w dupę kopnął i poszukał szczęścia w ramionach i cipce innej, bo nie szło wytrzymać z roszczeniowym chłamem, a ty odwalasz jakiś szajs i szukasz współczucia. Nikt tu ci nie będę współczuć, każdy ma cię i twoje śmieszne wysrywy w dupie. Lecz się na nogi, bo na głowę jak widać - już za późno.
@ManiacTeam: wet za wet. Mial w sumie w jednym racje, ze same #!$%@? sa tu. Cipka babci no tez sie postaral. Ja uwazam, ze to kompletne dno kiedy w gre wchodza jeszcze dzieci. Nie chodzi o wspolczucie, bo mam fajniejszego faceta, ale mogl nie zaczynac wojny... tez zal mi Ciebie, ze poszukal "szczescia" mial wszystko no w sumie ja tylko nie mam kasy jak ta babcia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sowa69: Są, właśnie jeden tu chce furorę zrobić swoim #!$%@? i pokazuje dlaczego ktoś się od tego ewakuował.
Napisz to sobie na czole i zapamiętaj, że wartościowych osób się nie porzuca.
Także możesz się tu wybielać, odwracać kota ogonem i pisać jaka ty byłaś/jesteś zajebista, tylko treści które publikujesz pokazują, że jest odwrotnie.
Nie jesteś zajebista tylko śmieszna i boli cię to, że ktoś ułożył sobie życie a ty masz wyłącznie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sowa69: Dzieci nie pomogą, kiedy ma się durną partnerkę. Zwłaszcza jak dzieci wykorzystuje się do poprawy własnej sytuacji materialnej. A tu widać, że masz ogromny fetysz pieniądza i do najmądrzejszych nie należysz.
Piszesz, że masz zajebiste zastępstwo? To dlaczego wypisujesz takie bzdury zamiast z nowym człowiekiem układać sobie życie na spokojnie? Skoro masz swoje zajebiste życie, to co tak cię boli, że były ma własne? Tylko po tym poznać, że jesteś
@ManiacTeam: w dupie byles gowno widziales. Koniowi zamelduj swoje insynuacje. Nie zdziwie sie jak jestes jego kolega... haha ja na pieniadze.... starcza mi na wszystko. Szkoda tylko, ze ten debil na dzieci nie placi. Nie ma sensu dalej z Toba konwersowac, bo pewnie jestes takim samym pustakiem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sowa69: Zaprzeczenie i słowna agresja, by tylko wyjść na tą lepszą. Te gierki i próby, czy taktyka zawstydzania na mnie nie działają, więc możesz się jadowić, spływa to po mnie.
Pograżasz się tylko i każdym wpisem, oraz agresją słowną przyznajesz mi rację, bo szybko argumentów brakło i trzeba kogoś obrzucić gnojem by samemu poczuć się lepiej :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sowa69: Nie muszę cię znać by wiedzieć, że masz chorą głowę i nie muszę być w dupie i gówno widzieć, by wiedzieć co się stało. Jeśli dalej nie wiesz dlaczego dostałaś kopa, polecam zrobić rachunek sumienia a dopiero obwiniać resztę świata o własne #!$%@?, bo nikt normalny takich rzeczy nie wypisuje.