Wpis z mikrobloga

@Grzolsat: Trzeci raz zmieniam dopiero avatar, z czego raz to było z normalnego PI na tęczowe. niektórzy tu co miesiąc mają inny - idź się ich czepiać. A zmieniłem bo planuje zaostrzyć swoja walkę z urojeniami religijnymi.
  • Odpowiedz
A zmieniłem bo planuje zaostrzyć swoja walkę z urojeniami religijnymi.


@lakukaracza_: I będziesz dalej cisnął bekę z człowieka któremu umarła bliska mu osoba, czy może zaczniesz "walczyć" normalnie, np. ujawniać szemrane interesy kleru?

Bo serio człowieku, ch*j ci do tego w co kto wierzy? Rozumiem cisnąć po niektórych księżach którzy są pedofilami i po kościele który tych pedofilów ukrywa, ale po zwykłym szarym człowieku któremu jest zwyczajnie smutno z powodu utraty
  • Odpowiedz
Przekroczyłeś granicę i nawet za to nie przeprosiłeś tylko oskarżyłeś innych że są "za miękcy"


@Grzolsat: No bo takie mam zdanie.

Wyśmiałbym tak samo modlitwę o dziadka do Zeusa czy Gumisów. Nie mam siły udawać że do Bozi to mniej mnie śmieszy.
  • Odpowiedz
Wyśmiałbym tak samo modlitwę o dziadka do Zeusa czy Gumisów. Nie mam siły udawać że do Bozi to mniej mnie śmieszy.


@lakukaracza_: Ale ty zdajesz sobie sprawę że obśmiałeś człowieka któremu zmarła bliska mu osoba, a nie jakąś byle gówno modlitwę o to by pojawił się deszcz nad suchym polem?

Takie zachowanie jest dziecinne, żałosne i zasługuje na wszelkie potępienie. Ile ty masz człowieku lat?
  • Odpowiedz
Ale ty zdajesz sobie sprawę że obśmiałeś człowieka któremu zmarła bliska mu osoba, a nie jakąś byle gówno modlitwę o to by pojawił się deszcz nad suchym polem?


@Grzolsat: No i? A rozumiesz, że gdyby ktoś się modlił do gumisiów o dusze dziadka tez miałbym z niego bekę?
  • Odpowiedz
No i? A rozumiesz, że gdyby ktoś się modlił do gumisiów o dusze dziadka tez miałbym z niego bekę?


@lakukaracza_: Poczytaj sobie o tym na czym polega religia, skąd się wzięła i na czym polega wiara bo wydaje mi się że całą wiedzę na temat religii czerpiesz z kwejka.
  • Odpowiedz
- 5 lat filozofii

- 2 lata psychologii (poddałem się)

- 3 lata pedagogiki (mogę uczyć twoje dzieci WoSu np, albo etyki)


@lakukaracza_: I całe 10 lat poszło w #!$%@? widzę bo tobie wydaje się że jak ktoś powie "modlę się teraz do Megawęża9" to jest to oficjalnie nowa religia.
  • Odpowiedz
napisałeś oświadczenie że odchodzisz z tagu?


@Przymiotnik: Gdy tu przylazłem ponad rok temu było ze 30 obserwujących, teraz jest 1k. Wydaje mi się że jestem jedyną osobą tutaj, która ma takie oświadczenie obowiązek napisać.
  • Odpowiedz
5 lat filozofii i ani razu nie wspominałeś kto rozpropagował idee greckich filozofów i spisał je dla przyszłych pokoleń, bo nie przejdzie ci nazwa tej instytucji przez gardło?


@jerzyorwell: Kalifowie abbasydzcy w IX w. w Bagdadzie w Domu Mądrości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@lakukaracza_: Ty, piguły już dzisiaj były czy przeoczyłeś? Wszystkim chodzi o to, że zachowałeś się jak #!$%@?. Nawet jeśli prosiłby o modlitwę do #!$%@? Peruna to w takiej sytuacji powinieneś zamknąć dupsko i komentarze zachować dla siebie. A jeśli już wyrzuciłeś z siebie ten wysryw, to przyjmij na klatę krytykę innych, tak jak wymagasz by inni przyjmowali na siebie twoją krytykę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@lakukaracza_: Nie w tym rzecz czy miałbyś czy też nie. Rzecz w tym żebyś w takiej sytuacji zachował to dla siebie. Rzekomo możesz uczyć etyki, więc sam sobie odpowiedz dlaczego.
  • Odpowiedz