Wpis z mikrobloga

@Tumurochir: nie jestem fanem pisu, ale bardziej nie jestem fanem falszywych informacji. Szukalem tych danych o ktorych mowia w tym tweecie, nic takiego nie znalazlem, masz moze link/zrodlo ktore podali (jesli podali)?
  • Odpowiedz
nie jestem fanem pisu, ale bardziej nie jestem fanem falszywych informacji. Szukalem tych danych o ktorych mowia w tym tweecie, nic takiego nie znalazlem, masz moze link/zrodlo ktore podali (jesli podali)?


@admiral88: też chciałbym źródło, ale czy to nie jest oczywiste? Myślisz, że firmy paliwowe z dobroci serca wzięły na siebie tę opłatę, żeby ulżyć klientom? Przeciez to jest pewne w 100%. Źródła od tych firm raczej nie zobaczysz bo chyba
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: nic na tym swiecie nie jest oczywiste, tyle sie nauczylem. Dla mnie taki news bez zadnego zrodla jest rownomierny z newsem: Stalo sie! pis rozpoczal trzecia wojne swiatowa, kosmici rozmnozyli sie w wisle i atakuja nasze mozgi.
Szybki google search nie daje mi jednoznacznych dowodow.

@Sarza01: ale jedyne co to udowadnia to ze ceny paliwa poszly w gore. Cena barylki zalezy od tak wielu czynnikow ze spychanie tego do
  • Odpowiedz
@admiral88: ale wiesz o czy mówisz czy nie? Znasz cenę ropy? Od kwietnia spada..
Musisz sobie wymyślić inne wytłumaczenie.

A jak w ciągu najbliższych kilku lat zacznie tanieć dolar i ropa drożeć do 100$ za baryłkę to dopiero zobaczymy drogie paliwa.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: oczywiscie ze jest, pytanie ile by wziely hajsu lub innych rekompensat za zrobienie tego. Przeciez panstwo moze im dac ziemie pod rafinerie, lepszy posluch przy przetargach i multum innych mozliwosci.

Tak jak mowie, domyslac sie mozemy wszystkiego i czego chcemy ale jesli mam sobie wyrabiac opinie na jakis temat to chce ja sobie wyrobic na faktach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak to możliwe, przecież podatki nakładane na koncerny, sieci sklepów, markety, producentów sprzętu mają płacić koncerny, sieci sklepów, markety, producenci sprzętów, a nie klienci.

Co poszło nie tak?!
  • Odpowiedz
oczywiscie ze jest, pytanie ile by wziely hajsu lub innych rekompensat za zrobienie tego. Przeciez panstwo moze im dac ziemie pod rafinerie, lepszy posluch przy przetargach i multum innych mozliwosci.


@admiral88: Czekaj bo tu zabrnąłeś nieźle. Wg Ciebie jest możliwość, że państwo płaci firmie za to, że nowego podatku nie przerzuci na klientów.

Przecież jest to tak nielogiczne, że aż niemożliwe. Bardziej prawdopodobna jest walka dwóch papieży na najbliższym fame mma
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: tak, i dalej bede sie tego trzymal. Chce dodac ze mozna placic firmie w inny sposob niz pieniedzmi, i zupelnie mnie nie zdziwi ze Orlen i Lotos dokladnie tak zaplate otrzymaja: quid pro quo. W tym wypadku wladza ma PR, koncerny nie sa stratne a ludzie nie odczuwaja bezposrednich skutkow tej oplaty.

Nielogiczne- tak, niemożliwe- nie wiem, dlatego potrzebuje dowodow na cokolwiek bo aktualnie moje twierdzenie ze panstwo zaplacilo inaczej
  • Odpowiedz
tak, i dalej bede sie tego trzymal. Chce dodac ze mozna placic firmie w inny sposob niz pieniedzmi, i zupelnie mnie nie zdziwi ze Orlen i Lotos dokladnie tak zaplate otrzymaja: quid pro quo.


@admiral88: ok załóżmy, że tak było i państwowe koncerny otrzymały w ten sposób zapłatę (chociaż nie trzyma się to kupy kompletnie). Pytanie: dlaczego paliwo mają w takiej samej cenie jak zagraniczne?
  • Odpowiedz
Tak jak mowie, domyslac sie mozemy wszystkiego i czego chcemy ale jesli mam sobie wyrabiac opinie na jakis temat to chce ja sobie wyrobic na faktach.


@admiral88: XDDDD

Zdejmij zaślepki z oczu, to coś dostrzeżesz.
  • Odpowiedz