Wpis z mikrobloga

Jestem zupełnie niemal zielony w temacie, dlatego pytam tych trochę bardziej obytych, a zazwyczaj wszystkowiedzących, czyli was kochane mireczki.

Kupiłem dom. Stan deweloperski, jest nieźle, ale jeszcze trochę roboty przede mną. No co zrobić. Obecnie jestem na etapie zbierania potrzebnych materiałów. I tu utknąłem: panele podłogowe.

Jakie? Jakiekolwiek, jakiejś konkretnej firmy? Czy po taniości, jeśli wzór jest ładny, bo i tak wcześniej czy później można je wymienić?

I drugie, w sumie ważniejsze pytanie: co pod panele? Pianka to badziew, wiem, korek nie lepszy. Ale co jeśli nie to? I panele planuję położyć na parterze wszędzie, także w części kuchennej, a tam jest zamontowane ogrzewanie podłogowe. Potrzebuję więc czegoś, co nie będzie mi tu bruździć.

Mądre mireczki z #budujzwykopem potrzebna odsiecz!
  • 13
@stol_z_powylamywanymi_nogami: my mamy panele z Eggera, niby fajne i po 3 latach wychodzi że wytrzymałe ALE sprzedawca zachwalał, oh i ah, przyszli montażyści (montaż w cenie) i mówią "po co wzięliście eggera, one strzelają" i co? I #!$%@? strzelają. Zaleta taka, że żaden ninja morderca się nie zakradnie, bo będzie go słychać. Nie jest to jakiś głośny trzask, ale w środku nocy potrafią zaskrzypieć ( ͡° ʖ̯ ͡°
ale w środku nocy potrafią zaskrzypieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@ladzik: czyli uwierzyłeś #!$%@? ekipie na początku, że #!$%@? kładą panele pod przykrywką strzelania XD