Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 462
Nie wierzę #!$%@?. Chciałem sobie wywiercić otwory na klamkę. Żeby ułatwić sobie robote i nie blokować drzwi z drugiej strony to zatrzasnąłem się w środku z wiertarka. Pomysł zajebisty tylko wykonanie ciut gorsze. Zatrzasnąłem się bez bita do klamki i samej klamki. Dobrze, że woda w kiblu stoi to jest co pić. Z fartem mireczki, uważajcie na siebie przy remontach.

#remontujzwykopem #remont ##!$%@? #pomocy z tego miejsca też pozdrawiam #szczecin
whoru - Nie wierzę #!$%@?. Chciałem sobie wywiercić otwory na klamkę. Żeby ułatwić so...

źródło: comment_W6AS7nSIJqhw2kKJG2MMOqEKipfkEWVD.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
Ej przecież teraz klamek się nie przywierca. Rozwalisz sobie tylko wkładkę. Do zestawu od klamki masz wkręty do drewna i tylko na nich mocuje się szyld. Te długie śruby na przestrzał są o dupe rozbić.
  • Odpowiedz
@stanley88: @whoru: No wlasnie nie. Te wkreciki jesli maja byc same sa o dupe rozbic. Przewierca sie na wylot. Drozsze klamki jak Tupai (od 100 zl w gore) nie maja nawet tych badziewnych wkretow, ktore po pol roku puszczaja.
  • Odpowiedz
@Winlux: Przyznaje się do błędu. Widzę ze wkiekszosc wkładek ma takie otwory. Ja mialem pecha bo dwa razy wierciłem w drzwiach bezprzykgowch z magnetycznym zamkiem i dwa razy albo nie wcelowalem albo był jakiś inny typ zamka
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley88: Te były z kompletu. Drzwi przylgowe, więc z jednej strony masz z 20mm a z drugiej tylko ściankę może 4mm. Przy wkładce. Nie wiem jak to kręcisz i trzyma na 4mm, ja bym to wyrwał po dwóch dniach. Bezprzylgowe mają chyba wkładkę centralnie, wiec można tymi wkrętami.
  • Odpowiedz