Wpis z mikrobloga

@generator_beki: Ścierwojady – tak nazywamy te wielkie ptaszyska – należy atakować jeden po drugim. Na szczęście łatwo odciągnąć jednego osobnika od reszty stada. Jeśli podejdziesz do nich zbyt blisko, zaczną się denerwować, aż wreszcie rzucą się w twoją stronę. Lepiej, żebyś w tej chwili miał broń w pogotowiu. Jeśli uda ci się trafić ścierwojada zanim on dziobnie ciebie, jak najszybciej wyprowadź kolejne uderzenie. Przy odrobinie szczęścia uda ci się go pokonać
@generator_beki: Elegancki scierwojad! Też jakiś czas temu myślałem o wyrzeźbieniu jakiejś figurki. Ba, kupiłem nawet tę masę, ale leży na razie odłogiem i czeka...:D

Z jakich drucików robisz stelaż i gdzie je nabywasz? Topielec jest owinięty jeszcze cienkim drucikiem czy to po prostu nić? Domyślam się, że pewnie jakiś drut z castoramy czy coś, ale wolałbym wiedzieć czego szukać konkretnie. ;)
@hei-reg: No to bierz się za nią bo jest naprawdę ok :)
Kupiłem drut w Majstrze, zwykły drut naciągowy do ogrodzeń czy jakoś tak. Firma nieistotna, ważne żeby był elastyczny. Topielec owiniety został folia aluminiową i nicią żeby zaoszczędzić na masie :)