Wpis z mikrobloga

@efceka: no bez przesady, rozumiem bezpośrednio przed donacją, ale nie dzień przed. Wzięliby się lepiej za śmierdzących palaczy, którzy ostatniego palą tuż przed wejściem do stacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dyniel
@efceka tu raczej kwestia jest żeby się nie #!$%@?ć tłustego przed oddaniem bo jak krew będzie otłuszczona to odrzucą. Ale to że spokojem jeszcze do wczesnego wieczoru możesz sobie zjeść coś takiego. Ja tak robię i nie ma problemu ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dyniel: U mnie po grilu dzień przed donacją pielęgniarki chodziły do laboratorium żeby ktoś przyszedł ocenić czy osocze się nadaje. Było dość mętne ale koniec końców przyjęli.
  • Odpowiedz
@Peran7: zjadłem kiedyś porządny kawał kiełbasy przed donacją i osocze było baaardzo mętne, jak roztopione masło. Kręcili nosem, ale przyjęli. Ostatnio widziałem na przykład u kogoś osocze w zielonkawym odcieniu, nie wiem dlaczego
  • Odpowiedz
@efceka: zadzwonili do mnie nagle po płytki.. a ja nie wiedząc i nie planując donacji zjadłem pizze na śniadanie, mówię pani doktor a na badaniach i tak nic nie wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu chodzi o nie zjedzenie pół mcdonalda przed donacją
@dyniel: ot co, tych palaczy to banować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dyniel: U mnie pielęgniarki obstawiały że piwo albo wino dzień przed później miałem jeszcze problem z tym że za długo leciało więc w końcu zrezygnowałem z osocza ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Wzięliby się lepiej za śmierdzących palaczy, którzy ostatniego palą tuż przed wejściem do stacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@dyniel: Przecież odrzucają takich i mówią, żeby przyszli na następny dzień.
  • Odpowiedz
@efceka jeśli o mnie chodzi to ja nie wiem dlaczego na hemoglobinę ludzi odrzucają bo ja nie miałem problemu prawie nigdy (poza jednym razem ale też nie wiem z jakich względów) i z tych odrzuconych to chyba nie ma aż tak dużego odsetka bo co jestem to prawie wszyscy idą dalej oddać jakieś składniki krwi.. problemy zdrowotne albo leki to częsta przyczyna ale czy hemoglobina aż tak często to wątpię. :)
  • Odpowiedz