Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

Zadania:
1. Zdobyć jeden szczyt powyżej 1000mnpm
2. Szczupak król jeziora- wyjazd z rana na ryby
3. Anonimowo bez okazji wyślij kwiaty komuś, kto jest Ci bliski.

Mieszkam nad morzem, wiec początkowo chciałem zrealizować zadanie nr 2, bo brat to zapalony wędkarz, więc powinno być w miarę proste w realizacji.
Brat niestety ostatnio ma mało czasu (praca) a sam nawet sprzętu nie mam.
Pozycja nr 3 ... @TomTailor100 sugerował żeby wysłać kwiaty mamie ... trochę lipa, bo matka mieszka jakiś 1km ode mnie. Teściowa jakieś 2km. Poza tym obie mają własne ogrody i latem dużo pięknych róż i zawsze mają kwiaty w domu, więc to niezbyt dobry pomysł.
Żona odpada, z wiadomych powodów :)
Myślałem również o wysłanie kwiatów mojej matce chrzestnej (mieszka trochę dalej), ale ... miało być bez okazji, a ciotka miała ostatnio urodziny i nie byłoby bez okazji ...
W końcu wpadłem na pomysł aby wysłać kwiaty dawnej koleżance z podstawówki, która przebywa w areszcie ... do aresztu podobno ciężko coś wysłać, ale dowiedziałem się że będzie na przepustce ... jednak wysłać kwiaty anonimowo to jednak problem. Nawet zrobiłem zlecenie na pocztaKwiatowa, ale ... anonimowo nie można wysłać. Ehh ...

To zostało mi tylko zrealizowanie zadania nr #1. Wczoraj z nad morza (Puck) przyjechaliśmy w góry (Karpacz) i ... dzisiaj Śnieżka zdobyta (1603 m.n.p.m ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Nie zrobiłem zdjęcia z nickiem, ale zdjęcie z 3 dzieci + trasa z endomondo powinna chyba wystarczyć :)
Wejście dzisiaj (04.07) czerwonym szlakiem, zejście czarnym.
Ta wysoka wartość km/h w endomondo mogła być spowodowana
a) zanikiem sygnału GPS
b) doszedłem samochodem, ruszyłem i zorientowałem się że nie wyłączyłem, więc może tą prędkość załapało.

Najmłodsza Kaja - 5 lat. Cała trójka dała radę :)

Pozdrowionka,
Konki
Pobierz Konki - #mirkowyzwanie

Zadania:
1. Zdobyć jeden szczyt powyżej 1000mnpm
2. Szczu...
źródło: comment_2LfDsvfvKtkRiBfSoZ6rfvTbiCPdgGMa.jpg
  • 2