Wpis z mikrobloga

Jakie gry na telefon polecacie? (Raczej nastawiony jestem na te darmowe, chociaż jeśli jakaś jest świetna i kosztuje kilka zł to czemu by nie)
Tylko nie typu Plemiona że zapomnisz się zalogować i ktoś rozwala ci wszystko.
Także nie takie prostackie jak candy crush, gdzie tylko przesuwasz diamenty.
Obecnie sobie testuje "shakes and fidget" i spoko się gra, tylko wiadomo ograniczenia energii są.
Blocky farm grałem i nie mój klimat.
Dragon ball znudził mi się.
Jeszcze jakieś propozycje macie?
(Tylko błagam nie proponujcie gier jak afk arena z reklam, bo to gówno)
#gry #telefony

Ps: w pokemony fire red na emulatorze też pogrywam, jednak to nie o taki rodzaj gier mi chodzi w tym komentarzu
  • 11
  • Odpowiedz
@DEWASTATOR_TM: FPS to raczej nie bo w pracy aż tak dużo czasu na to nie mam. Bardziej RPG
@KierownikW10: wiesz, nie urodziłem się wczoraj, ale niektóre mają w miarę system sprawiedliwy jak plemiona albo całkowicie postawiony jak wyzysk jak gra o tron
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mnichuy: Titan Quest masz na Andka ale drogi bo coś kolo 30 zł. Ale jest to pełnoprawny, nieokrojony port z PC, bez reklam i mikroplatnosci.
  • Odpowiedz
@Mnichuy Pròbowałem większości obecny h popularnych gier na emulatorze i większość posiada jakieś natarczywe reklamy przyspieszaczy i niesamowicie dlugie samouczki/tutoriale które cie maja przekonac ze jestes zajebisty w tą grę bo rzuca cię caly czas na boty.

Ja polecam brawlstars, antiyoy i pierwszą część hill climb racing.
  • Odpowiedz
@FuzzyWuzzy: Ja wiem, wiem robią z ludzi debila to często takimi są i się na to nabierają xD
Antiyoy właśnie znalazłem spoko gierka, ale chyba nie mam cierpliwości i za duże palce mam xD
A to braw stars i hill climb sprawdzę.

Ogólnie z listy co tutaj ludzie podali lemmings jest w porządku, ale bardzo natarczywie oferują wszystko. Zakręcenie kołem za 20 zł? Jezu...
Carmageddon w porządku, zdziwiłem się że tak
  • Odpowiedz