Wpis z mikrobloga

Nie czaję tego, dlaczego takie #olawgw czy ta nowa #!$%@? czy jak to tam szło, dostają tyle plusów, z tymi swoimi przeciętnymi wdziękami, a fajne laleczki spod tagu chociażby #ladnapani ledwo po kilka plusów?
Czy to jak pisał jakiś osobnik spod tagu #przegryw, dlatego, że pełno tam jest #spermochlip dla których obcowanie z #atencyjnyrozowypasek to jest jedyna szansa na kontakt z kobietą i ew. zainteresowanie (tymi komentarzami)?

#logikaniebieskichpaskow #logikanormika i co tam jeszcze nie wiem. W sumie #gownowpis
  • 21
  • Odpowiedz
@Alex_Krycek: chłopie, ci się wszystko myli. Jeżeli oceniamy to po wdziękach, to mówię, że są lepsze. A jeżeli są jakieś inne kryteria wyboru, to pytam się jakie? A ty jak taki #!$%@? typowy przedstawiciel spod tagu #przegryw , przychodzisz i zamiast coś powiedzieć, wziąć udział w dyskusji to zaczynasz od obrażania. Jak nie masz nic do powiedzenia, to #!$%@? się ze swoimi komentarzami, a jak chcesz podyskutować, to zapraszam, ale przedstaw
  • Odpowiedz
@tomek001: w sumie to jest dziwne, bo te interakcje z natury rzeczy są płytkie jak pozostałość po opróżnieniu szamba i to mnie właśnie zastanawia, co tych facetów przy tym trzyma? Ja bym z tego nie czerpał żadnej satysfakcji, bo i jaką?
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: wcale nie zacząłem od obrażania, tylko zwróciłem uwagę na to jak właściwie może wyglądać osoba po drugiej stronie monitora, która uważa fajne, zgrabne laski jako przeciętne oraz która włazi ciągle na tag #atencyjnyrozowypasek i ocenia komentujących tam ludzi, których określa jako #przegryw i #spermochlip. Sorry, ale to ty ciągle obrażasz ludzi, którzy de facto nic ci nie zrobili, a teraz sam do mnie masz pretensje, że coś ci wytykam.
  • Odpowiedz
@Alex_Krycek: to może przeczytaj jeszcze raz swój komentarz do mnie, bo ja tam nie widzę niczego, oprócz stwierdzenia, że wyżej sram niż dupę mam. Gdzie ja cię obraziłem w tym wątku pokaż?
Naucz się czytać ze zrozumieniem, a jak już komuś coś w usta wkładasz, to nie przenoś swoich fobii na kogoś innego. Bo jeżeli napisałem, że pod tymi tagami jest "pełno #spermochlip" to nie jest to tożsame, z ocenianiem
  • Odpowiedz