Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
ktos wie czy do #titans dołączy cyborg tak jak jest to w wersji bajkowej ktora leci na #cartoonnetwork ?
jeszcze nieobejrzalem calego #doompatrol wiec nawet nie wiem czy on przeżyje ten serial xd
a tak btw doom patrol jest w #!$%@? nie logiczny jak dla mnie, zagłada swiata, jakies oko a oni zamiaat wezwać ligę sprawiedliwpsci to wysylaja na misje laske ktora ma zaburzenia osobowości xd
drugie btw, gdyby ta laska sie nauczyla nad tym panować to zostalaby nadbohaterem, 64 moce, no kurła nikt nie ma podjazdu do niej xd
trzecie btw, ktos wie czy w drugim sezonie titans bestia będzie sie umiał zamieniać w cos innego niż tygrys? jest też opcja, że netflix żydzi na cgi i bedziemy sie musieli zadowolic tylko tygrysem xd
#seriale #dcuniverse #netflix
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: odpuściłem Doom Patrol po kilku odcinkach bo wiało ujem typ co gra Cyborga to chyba syn prezesa bo ni #!$%@? nie pasuje + ma gówno strój. W ogóle mając taki budżet i robić serial z takimi postaciami to ja nie wiem kto dał na to zielone światło xD Titans było miodzio o to... ach szkoda strzępić ryja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: też mi tam ten typ nie pasuje xd
ja to obejrzę tylko ze wzgledu na titans, moze czegos ciekawego sie dowiem, licze tez, że cyborg dołączy do titans w drugim sezonie ale w lepszej wersji xd