Wpis z mikrobloga

@jezely_pan_pozwoly: @Krisu_7: @bartd: @frow:
mam pytanie odnosnie pytania o "kto bedzie glownym kierowca". W dowodzie jestem ja i wspolwlasciciel (wspolwlasciciel ma bogata historie ubezpieczeniowa). jest duza roznica w kalkulacjach w zaleznosci czy ja wpisze ze bede glownym kierowca czy dodatkowym i na odwrot - to ma jakies znaczenie? jak maja zamiar sprawdzic kto czesciej jezdzi?
  • Odpowiedz
@po1nc: prawdopodobnie nic to zmieni w kontekście składki, nikt tego nie sprawdza. Te wszystkie pytania dodatkowe to o kant dupy wytrzeć, bo liczy się w 95% historia oc obu właścicieli, auto i miejsce zamieszkania
  • Odpowiedz
@Krisu_7: no wlasnie bawie sie roznymi kombinacjami i te glupie pytania maja znaczenie:D oficjalnie, ze strony samego renkomatu:
"Towarzystwa ubezpieczeniowe działające w Polsce nie są bardzo restrykcyjne, jeśli chodzi o korzystanie z auta przez kierowcę niezgłoszonego do ubezpieczenia. Auta może sporadycznie używać każda osoba, która posiada uprawnienia do jego prowadzenia. Stąd też niestety, tak częste w naszym kraju przekłamania we wnioskach ubezpieczeniowych, w których właściciel, np. doświadczony starszy kierowca, deklaruje, że
  • Odpowiedz
@Krisu_7: no wlasnie nie sprawdza, dlatego sami napisali to co w/w. zabawna sprawa - przestawienie jednej rubryki z glownego na dodatkowego kierowce to zmiana ceny o 300 zl :|
  • Odpowiedz
@po1nc ja mialem sytuacje, ze przy pierwszej kalulacji wyszlo mi 1100 xd zrobilem druga i pokazlo 500 xd ze zdziwienia az zadzwonilem do nich z zapytaniem o te oferte, ale uslyszalem ze takiej nie maja i moze to jakis blad na stronie xD nie zamknalem tej steony i po rozmowie kupilem to w cenie 500 zl wiec to pewnie loteria xd
  • Odpowiedz