Wpis z mikrobloga

Na swoim iPhonie 8plus mam ponad 4k zdjęć. Ostatnio kupilem xs i chcialem je zsynchronizować. Na icloud jest zapisane tylko 1k zdjec, nie jest to wina miejsca bo mam 50GB na icloud. Włączone tez jest, jaki moze byc powod ze zapisało sie tak malo?
#ios #iphone
  • 7
@lamiesobie: to znaczy jak chcesz je zsynchronizować? Chcesz używać dwóch jednocześnie czy przerzucić z jednego na drugi? Jeśli przerzucić to zrób backup w iCloudzie i odtwórz nowy z backupu. Jeśli chcesz synchronizację to włącz Strumień zdjęć w ustawieniach. Jeśli chcesz skopiować zdjęcia z jednego na drugi to najszybciej chyba zaznaczyć wszystko i wysłać AirDropem
@tiarecki: chce zrzucić wszystkie zdjecia z 8plus na XSa, bo bede chcial sie pozbyć ósemki. Problem jest taki, ze na icloud jest zapisane tylko 1k zdjec a powinno byc ponad 4k (nie wiem czemu, wszystko jest powłączane).
Backupa robilem, ale na xsie nie moge go otworzyć bo na 8plusie mam ios 12.3.2 a w XS najnowsza dostępna aktualizacja to 12.3.1 (a zeby zrobic backup wymagany jest 12.3.2 xD).
Generalnie chodzi mi
@lamiesobie: o #!$%@? xD rzeczywiście tylko 8 plus dostał update bo coś tam. To zajebiscie to rozwiązali xD
Ja bym wyłączył zdjęcia w iCloudzie, przerzucił wszystkie AirDropem i włączył z powrotem na XS.
Trochę #!$%@? jeśli masz ich 4k, ale chyba najprościej