Wpis z mikrobloga

  • 0
Jestem trochę nowy jeśli chodzi o ps4 i mam pytanie odnośnie tej gry, włączyłem na chwilę Heavy rain i śmigało, ale jak włączam Detroit, to mogę jedynie oglądać jakieś obrazki.. Może jeszcze się nie dociągnęła do końca? Wychodziłem już do pracy i nie miałem wiele czasu, ale nie było tam nigdzie opcji "graj"
  • Odpowiedz
@Irritum: jestem jak na razie pewnie gdzies tak w srodku fabuly, fakt podejscie do samoswiadomosci AI nie jest jakies rewolucyjne ale ladunek emocjonalny ktory niesie ze soba watek kary jest no fajnie zrobiony, relacja connora z andersonem tez super, fajnie jak na gre tutaj sa rozpisane dialogi i jak na razie nie ma jakis epizodow zamulaczy i akcja w fajnym tempie brnie do przodu
troche boli szybkie urwanie watku

  • Odpowiedz
@Irritum: racja, ale ciągle jest to najlepsza gra w gatunku. Mnie urzekło to, jak budowane jest napięcie poprzez bardzo wiele gałęzi historii. Można grę skończyć na dziesiątki sposobów, szybciej lub wolniej. Można uśmiercić głównych bohaterów bardzo szybko, a można z nimi dotrzeć do finału. Super to jest, bo te wszystkie badziewia od telltale to jedna wielka ściema i jakiej odpowiedzi nie wybierzesz, wątek będzie kontynuowany w ten sam sposób.
Oprócz tego
  • Odpowiedz
  • 0
@Wobolobo Masz całkowitą rację Mirasku, pobrałem tylko grafiki przez nieuwagę, teraz pobiera się gra, i tak jak pisałeś jest jeszcze soundtrack. Dzięki wielkie, pozdrawiam!
  • Odpowiedz