Wpis z mikrobloga

Moja siostra to typowa madka, jakiś oskarek zrobił jej bombelka a potem ją zostawił to się z powrotem przeprowadziła do nas XD Teraz myśli, że jest centrum wszechświata i każdy ma dookoła niej skakać, co z tego, że dzieciak ma dopiero miesiąc, ona już nie chce się nim zajmować i chodzi na imprezki w nocy XD Rodzice oczywiście stoją za nią murem i opiekują się bachorem, nie było by w tym nic złego gdyby nie zaczęła #!$%@?ć się o byle gówno do mnie, wbiła mi do piwnicy i wydziera się na mnie, że mam coś zrobić to jej mówię, żeby grzecznie poprosiła to może to zrobię i wpadła w szał XD Rodzice oczywiście po jej stronie to mi mówią, że jest starsza i mam się jej słuchać,a ja mówię, że starsza tylko o 2 lata i najwidoczniej głupsza jak w wieku 19 lat ma bachora bez ojca, to mi matka kabel od monitora wzięła. Nie wie o tym, że kupiłem zapasowy XD
#bekazrozowychpaskow #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 68
  • Odpowiedz
@Thachi Ja mam to szczęście, że mam wspaniałych rodziców. Może nie byłem bogatym oskarkiem, ale na wszystko starczyło, a i na wakacje co roku się za dzieciaka jeździło.
  • Odpowiedz
@Thachi Broń boże, mnie też nie. Ale to tam w jakis sposob trochę definiuje jak funkcjonuje rodzina. Oczywiście sukces ekonomiczny nie implikuje od razu udanej, szczesliwej rodziny. Jednak to + normalne uczucia i poprawne wzorce jest przepisem na szczęśliwą rodzinę.
  • Odpowiedz
@Thachi Nie zgodzę się. Problemy nie są mierzalne, więc nie wiesz jak ktoś wewnętrznie może cierpieć. Nawet z rzeczy z pozoru dla Ciebie błahej.
  • Odpowiedz