Wpis z mikrobloga

Poszukuję programisty pracującego w pełni zdalnie lub osoby która taką osobę zna. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chodzi o kilka pytań dotyczących kroków prowadzących od kilkuletniego doświadczenia i ogólnego ogarnięcia do w pełni zdalnej pracy.
  • 2
@everybodykombinerki: Mirku choć dopadła nas pandemia i wszyscy mamy zdalną, to jednak postanowiłem napisać bo mega ciekawe wydało mi się co doświadczenie przyniosło Ci przez te dwa lata. Co dowiedziałeś się od bardziej doświadczonych osób, czy dzisiaj widok przed siebie jest już bardziej klarowny, w jaki kierunek teraz zamierzasz iść jakieś utrzymanie autorskiego programu u zagranicznego klienta, może coś innego? Wiem że tak ludzie pracują mało i mają dobry hajs. Anyway,
Łoooooooo, nawet nie pamiętałem o tym, że coś takiego napisałem.

Generalnie dostałem dofinansowanie na JDG, założyłem ją w lipcu i zacząłem aplikować. W międzyczasie jakieś jeszcze bzdurki były i w październiku odpowiedziała na moją aplikację firma z USA i tak do teraz pracuję. Pułap mniej więcej taki, jak wspominasz, częściej mniej, bo nie często nie robię pełnego etatu.

Tyle na razie, bo mam robotę, ale mogę coś jeszcze dopisać później. :)