Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@inspektor_gadzet: Ja mam 2.5 gigowy dysk podzielony na dwie partycje. Systemowa ma jakieś 700-800 mega i Win98 stoi, nawet kilkadziesiąt mega wolnego zostało. Głowy nie dam, że to wersja SE, ale nawet jeśli nie to chyba aż takiej wielkiej różnicy nie było, żeby 3 giga na system brakło.
  • Odpowiedz
@inspektor_gadzet: @Kompulik: sam Windows 98 świeżo po instalacji zajmuje ok. 200MB. W starym kompie miałem dysk 2GB i nie było żadnych problemów, na co dzień latał na Windows 2000 i też weszło na luzie. XP też by dało radę zresztą, w zależności od tego co chcesz jeszcze na dysku trzymać.
  • Odpowiedz
98 SE mieścił się na dysku 3GB ? Miałem komputer z 10GB i poza systemem zostawało może z 1GB miejsca


@inspektor_gadzet: Miałem najpierw Win 95 potem 98 na 2GB dysku i bez problemu. Zostawało jeszcze miejsca na jedną grę (jak chciałem pograć w AoE to odinstalowywałem Heroes III, a jak w Heroes III to odinsalowywałem AoE ¯\_(ツ)_/¯) a nawet zmieściły mi się jeszcze dwie Mp3 ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
miesięczny limit (5GB) neostrady wykorzystywałem w 3 dni XD

to ja miałem tę najtańszą opcję 128kbps ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aksal89: nie mogłeś wykorzystać go w 3 dni. 3 dni, to 259200 sekund, przy internecie 128kbps pobierałeś 16KB danych na sekunde, więc w 3 dni (72h) mogłeś pobrać jedynie 4147200KB, czyli 4050MB, czyli 3.95GB i to przy maksymalnym obłożeniu łącza

  • Odpowiedz