Wpis z mikrobloga

Słabo tak z konta firmowego


@mistellaire: Słabe to jest jak korporacje i politycy wykorzystują sytuację osób LGBTQ do własnych celów, nie mających nic wspólnego z poprawianiem tej sytuacji.
  • Odpowiedz
@Greensy:

A to to jest jakiś konkurs, ktoś spisuje wyniki? TRZEBA każdemu po równo - nie możesz się śmiać z tego, co cię śmieszy w danym momencie, musisz wrzucać jeden mem za drugim, bo inaczej ktoś się obrazi? xD

honk honk
  • Odpowiedz
@loza__szydercow: A, to jednak masz trochę czasu? Wklejenie adekwatnego mema to jednak trochę go kosztuje.

Zgodnie z zasadami loży, szydzę ale rozumiem, że jak chodzi o wielkiego biznesmena to wtedy HATIN?

Miszcz marketinga XD
  • Odpowiedz
@loza__szydercow: Jeszcze tak na koniec, na poważnie bo jak na kogoś kto tytułuję produkt słowem szyderstwo to dosyć kiepsko idzie ci ta gra().
Sam mam biznes i raczej bym nie szukał pieniędzy pomiędzy wykopowymi bojownikami przeciw tęczy. Tu nie ma złota tylko skrajne emocje i deklaracje.
Jak widać, dużo więksi wyszli z podobnego założenia ale to twój biznes ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@nyanian: jesteś ograniczony w opór, jeżeli myślisz, że wrzuciłem ten obrazek po to, żeby zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Loża daje mi fun i jest projektem z czasów studiów, który się obronił i kręci dobre liczby bez dużego nakładu pracy. Prawdziwe hajsiwo ściągam z innych interesów, ale oczywiście wiesz lepiej i będziesz mnie oceniał i wyciągał wnioski na podstawie postów z wykopu. Zdejmij klapki z oczu,
  • Odpowiedz