Wpis z mikrobloga

@Sckb: no, ale krzun jest na moim terenie, więc nic nie mogą zrobić w zasadzie bez zgody?
Oczywiście nie chodzi o to, że chcę sąsiadom pod górkę robic, ale to jest już taki gigant i jest tak stara, że zaczyna się wyginać we wszystkie strony i najchętniej bym pozwolił wyciąć ją całą, a jako typowy mirek nie mam takiego sprzętu żeby 6-metrowego gnoja się pozbyć w bezpieczny sposób ( ͡°
@Norskee: woah. 6 metrowa tuja? Szkoda jej... No ale co zrobić. Albo możesz zadzwonić do ZE i powiedzieć jaka jest sytuacja, albo wynająć firmę do wycięcia albo zadzwonić do straży pożarnej - a jeszcze lepiej do osp. Oni zrobią z tym porządek ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: zadzwoń do ZE i powiedz jak wygląda sytuacja i że z chęcią ich wpuścisz, pozwolisz wyciąć i jeszcze kawę postawisz. Oni mają łatwiej o pozwolenia i mają sprzęt
@Sckb: @Snaken: No problem właśnie w tym, że tak wyrosła, że zaczyna się pod własnym ciężarem rozginać na boki, ostatnio jedna z gałęzi już poleciała na płot, nie wspominając o tym, co dzieje się jak wieje. Tuja się gibie na boki, a zten kabel razem nią.
No nic, będę musiał ogarnąć temat zanim komuś ten kabel na głowę spadnie razem z tują
@Norskee: u mnie orzech dotykał linii. Raz przyszedł ktoś zapytać czy mogą przyciąć. Bez podpisów tylko pytanie i już po 2 latach przyjechała ekipa z podnośnikiem i przycięła.
OSP i straż raczej nie podejmą interwencji - jeśli nie ma zagrożenia. Tylko przekieruja do dostawcy energii.