Wpis z mikrobloga

Mam ściągnięty DB KIller, badania przeszedł. Czy może mnie zatrzymać policja i stwierdzić, że jednak jest za głośny? Co wtedy? Mandat czy zakaz poruszania się niesprawnym pojazdem? #motocykle
  • 21
  • Odpowiedz
@ethics: Polcja może stwierdzić, że jest za głośno na podstawie pomiaru certyfikowanym urządzeniem.
Inaczej nic nie może i nie daj sobie wkręcić, że jest inaczej, czy tam na pomiar głośności telefonem bo takie akcje też były xD
  • Odpowiedz
@ethics:

Ustawienie mikrofonu

§ 8. 1. Mikrofon powinien być ustawiony tak, aby:

1) jego wysokość nad powierzchnią obszaru pomiarowego była równa wysokości końcówki wylotu rury wydechowej pojazdu, jednak nie mniejsza niż 0,2 m;

2) był skierowany w stronę końcówki wylotu rury wydechowej i odległy od niej o 0,5±0,01 m;3) oś jego maksymalnej czułości była równoległa do powierzchni obszaru pomiarowego i tworzyła kąt 45 ±10°, z płaszczyzną pionową przechodzącą przez oś kierunku wylotu wydechu, zgodnie z
  • Odpowiedz
jak ci na drodze zbadaja


@Norskee: na drodze to sobie moja sprawdzic wielkosc swoich penisow. Moga co najwyzej zatrzymac dowod i skierowac na badanie w warunkach okreslonych przez ustawe.
  • Odpowiedz
@Norskee: dobra, teraz widze ze to nastepny ancymon wpisal jakis zakaz jazdy.
Dowod moga wstrzymac, ale go zaraz potem odzyskasz, wiec mozna to olac. proby jakichkolwiek pomiarow na drodze mozna wysmiac. Ustawa reguluje to dosc dokladnie.
  • Odpowiedz
@bocznica: w piątek zabrali mi za kierunki bez homologacji z zakazem dalszej jazdy, więc jak trafisz na #!$%@? to i tak może zrobić co chce. Mówił, że stwarzam super niebezpieczeństwo na drodze i nie dał tego pozwolenia na jazde na 7 dni. Ale tak jest tak jak mówisz, dowód zaraz odzyskasz, więc nie ma się co przejmować :p

@Norskee: jak mi zabrali dowód (elektronicznie) to mogłem skoczyć na
  • Odpowiedz