Wpis z mikrobloga

@Krs90: Ja kupiłem pod koniec maja RR 500. Chciałem ten wyższy model ale akurat nie mieli rozmiaru. Jeździ mi się dobrze a wcześniej miałem mtb. Teraz głownie do pracy i DDR. Główny mankament to czasem coś w napędzie przeskakuje zwłaszcza przy przyśpieszaniu.Jakby wskakiwał na zębatkę. Słabsze hamulce od wcześniejszych V-brake jakie miałem. Jak będziesz brał to niech ci z magazynu przyprowadzą a nie to co na wystawie porysowane często.
@Gregin77: Jak z przerzutkami jest? W ST520 są normalne, w Riverside500 jest 1x10 czy jakoś tak? Zastanawiam się który byłby lepszy w przyszłości jakąś dłuższą trasę śmignąć.
@Krs90: hm z tego co pamiętam jest 1x9? Ale starcza mi na podjazdy spokojnie i przy wyższych prędkościach też nie brakowało nic. Ale jak mówię jazda amatorska po pracy robię trochę więcej naokoło wracam. Sprawdziłem w Strava zrobiłem nim 1008 km. Moim zdaniem nie jest źle jak na rower za tą cenę.
@Krs90: Mam Riverside 500 od 2 lat, w tym roku stuknęło mi od zakupu 6000km na nim - a nie logowałem dojazdów do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wnioski?
- wygodny rower miejski, na dojazdy do pracy, po bułki czy rekreacyjne 20km kółka,
- jeśli nie będziesz na nim kręcił setek km dziennie i #!$%@?ł po skalnych osuwiskach to powinien wytrzymać długo,
- przednia zębatka jest problemem