Wpis z mikrobloga

566 - 1 = 565
Europa 1670 | G | 200% | Kyrre i Gelu

Mapka ciekawie rozbudowana przedstawiająca Europe z wybrzeżem Afryki i bliskim wschodzie - Turcją. Sektory pomiędzy graczami są oddzielone błękitnymi smokami. Zablokowane Fly ,DD, Town Portal. Idealnym wyborem jest Kyrre z jej logistyką. W late game miałem czarne smoki plus złote i armagedon, który kosił kompy bez strat moich jednostek. Po pokonaniu 1-2 kompów znalazłem w tawernie noob chary przegranego gracza m.in Orrin, Dace, Marius, które były bardzo pomocne do transportu wojsk do głównych charów / ubijania słabych wrogich przeciwników. Rozległe tereny i brak wyżej wymienionych czarów skutkował bieganiem za uciekającymi bohaterami przeciwnika. Czysta gra w kotka i myszkę. Świetnym miastem jest bastion wraz ze skarbcem, który daje + 10% złota. Wiele miast, złotych gęsi, kopalni złota i 4 skarbce dało mi nieograniczające fundusze, które przeznaczałem np. na wykup wojsk dla np Mariusa za jednym strzałem. Zagrałem na wielu mapkach w Hereos 3 około 200. Mogę polecić tą mapkę z czystym sercem.
#tysiacmaph3
Pobierz LejTenBeton - 566 - 1 = 565 
Europa 1670 | G | 200% | Kyrre i Gelu

Mapka ciekawie...
źródło: comment_3hLq4zX2IuZjnC1sQMBTDh52JX8cvzRl.jpg
  • 15