Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ms93: @Kamyk_k: alior przemawia do mnie najbardziej, kilka lat miałem tam konto osobiste i byłem zadowolony. Jeżeli się zdecyduję co daje ten kod polecenia?

@rtg_: jak wygląda ta negocjacja w pko, jest zalezna od wymienianej kwoty?

Mam poważny dylemat pomiedzy Alior a Santander. W Santanderze widzę większy kurs, ale alior nie ma opłat za kartę, wybieranie srodkow etc.
  • Odpowiedz
@rtg_: jak wygląda ta negocjacja w pko, jest zalezna od wymienianej kwoty?


@Reynald: nie wiem jak w pko, ale w mbanku jak masz na rachunku ok 20k zl w walucie obcej to spokojnie dostaniesz lepszy kurs niz oficjalny kurs kantor alioru (wlaczaja mniejszy spread na stale). w pko / aliorze moze tez sie da negocjowac.
  • Odpowiedz
wybieranie srodkow etc.


@Reynald: alior mial tylko pierwsza wyplate z bankomatow zagranica darmowa w miesiacu, pozniej 9zl (moze sie cos zmienilo). ja np korzystam z tmobile bankowe ktore jest rowniez aliorem i ma darmowe bankomaty zagranica bez limitu + natychmiastowe przelewy do kantoru alioru
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rtg_: ale za to TMUB ma płatne przelewy walutowe i wydanie karty
@Reynald - teraz jest weekend i spread jest wyższy, porównaj kursy jutro
  • Odpowiedz
@rtg_: ale za to TMUB ma płatne przelewy walutowe i wydanie karty


@ms93: alior tez ma platne przelewy walutowe jezeli nie wymienisz u nich danej kwoty ktora chcesz wyslac - czyli jak OP bedzie dostawal walute to ja za darmo nie wysle. zalezne jest tez jak chcesz korzystac - ja wolalem zaplacic 10zl za wydanie karty bo zdaza mi sie wybierac pieniadze z bankomatu wiecej niz raz w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rtg_: Masz rację.
@Reynald: Co do Santandera, to popatrz czy tam przypadkiem nie ma opłaty za odebranie przelewu, bo kojarzy mi się, że jest.
  • Odpowiedz
@Reynald, oferta kantoru internetowego umożliwia korzystne przewalutowanie środków, a opcja Powiadomień SMS dodatkowo informuje, gdy kurs walutowy osiągnie określony przez Ciebie poziom. Negocjacja kursów dla przelewu również jest możliwa, ale wymaga podpisania umowy dla takich transakcji, w oddziale Banku.
  • Odpowiedz