Wpis z mikrobloga

Jak zapewne wiecie, w miniony weekend w Krakowie odbyła się kolejna edycja Magnificonu. Z całego kraju zjechały na nią tłumy fanów japońskiej popkultury, zapalonych graczy i miłośników fantastyki. Wśród nich znalazła się i członiki leniwej redakcji - Iva.

"Jako reprezentantka redakcji bacznie obserwowałam wszystko, co działo się wokół mnie, żeby móc Wam zdać relację z tego wyjątkowego wydarzenia. Co znalazłam na konwentowych stoiskach, czyje autografy zdobyłam i na jakich atrakcjach najlepiej się bawiłam? Tego wszystkiego dowiecie się z mojego najświeższego tekstu.

Zachęcam do lektury i dzielenia się własnymi wrażeniami z konwentu, jeśli też się na nim pojawiliście. Ja na pewno wracam tu za rok, a Wy? :D"

Magnificon Expo 2019: otaku podbili Kraków!

szogu3 - Jak zapewne wiecie, w miniony weekend w Krakowie odbyła się kolejna edycja M...

źródło: comment_hTkwPvE8WZW5YiyLwIJPpjWu42Nfl8Sl.jpg

Pobierz
  • 2
Chciałbym tu zaznaczyć, bo pojawiały się różne głosy - nie jest to relacja "na zamówienie", ani nie sprzedaliśmy się organizatorom. Ewa zwyczajnie miała szczęście i ominęły ją lub jakoś specjalnie nie zabolały, błędy organizatorów, bo ponoć było ich sporo.

Jeżeli macie inne doznania związane z Magnificonem - możecie się nimi podzielić, jednak nie jest naszą winą, że akurat ktoś stał bardzo długo w kolejce, a inny nie.