Wpis z mikrobloga

Od kilku dni mam Mavica Air. Dzisiaj pojawił się komunikat "backward obstacle sensing is not functioning, ambient light too weak". Wyczytalem żeby spróbować kalibracji przez aplikację DJI Assistance 2 ale ta nie widzi mojego drona. Czy ktoś ma pomysł co mógłbym zrobić? Czy zgłaszać reklamację i odsyłać do sprzedawcy czy jest jakiś sposób żeby to ogarnąć samemu?
#drony #dji #mavicair
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kj5: być może masz rację, wczoraj nagrywalem już dosyć późno i światło było już słabe, a ponownie wlaczalem go w pokoju więc też nie było rewelacji. Spróbuję dzisiaj przy dobrym świetle czy problem będzie występował. A nie wiesz czemu po podłączeniu do komputera Dji Assistance 2 nie widzi drona? Napisałem do helpdesku ale pewnie dostanę odpowiedź najwcześniej w poniedziałek
  • Odpowiedz
@betaTrx: nawet na pewno mam rację :)
o ile dobrze pamiętam to trzeba było robić jakieś kombinacje ze sterownikami i odpowiednią wersja assistanta żeby to zadziałało, szczególnie na w10. Wygoogluj dji assistant mavic air w10 I powinieneś znaleźć :)
  • Odpowiedz
@kj5: ok za chwilę poszukam. Byłem własnie na dworze i co prawda nie latałem bo strasznie duży wiatr ale odpalałem Mavica i nie było komunikatu :) Bardzo Ci dziękuję bo o mało nie dostałem zawału że coś jest nie tak :d
  • Odpowiedz