Wpis z mikrobloga

Dobra a więc tak od jakoś 3 tygodni udało mi się przekonać aby przejść na elektryka, jako że już posiadałem (w zeszłym roku kupiony wtedy się nie udało zejść ze szlugow) no to szybko po premix do sklepu i jazda, było spoko smak okej. Stwierdziłem że przydał by mi się jakiś lepszy sprzęt więc kupiłem smoka 12 i Draga 2 i mam już to z 2tyg i nie wiem czy cos robię nie tak czy to wina grzałek czy coś z tymi liquidami jest nie tak na 5 kupionych tylko jeden był naprawdę dobry no ale kosztował 45zl, przy reszcie smak jest bardzo słabo odczuwalny i strasznie gryzie w gardło firmy premixow które posiadam to gobears i virtus na 3 grzalkach które używałem wszędzie to samo było oddanie smaku praktycznie zerowe i strasznie gryzą w gardło, jakieś porady? Wszystkie premixy moce 3 i 6
#epapieros #vape
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xpi3tro: a zauwazyles roznice w gryzieniu w gardlo miedzy 3a6 mg ?
Co do oddania smaku to sie nie wypowiem,bo nie znam produktow Smoka. Sam pale samogony i czesto jak ktos pali z mojego sprzetu (Kylin v2) to mowia ze lepsze niz premixy i smaku az za duzo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xpi3tro: u mnie (sam krece grzalki i wymieniam wate) gryzie,jak wata sie przypala,nawet delikatnie. Moze byc problem z transportem stad slaby smak i gryzienie(bo wata lekko sucha i sie delikatnie pali) Ale tak jak mowilem predzej nie znam parownikow Smoka.
@xpi3tro jezyk vapera , napij się wódki ewentualnie mocnej kawy i wapuj samą bazę, możliwe, że ten premium oremix zepsuł grzałka, czasam sje rak dzieje , mi dinner lady zafarbowała watę napomaranczowo np, i żaden smak po niej nie byl już tak intensywny ale to przeszło