Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak trenerzy tego calego Mike'a widza ta walke... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeciez On nie jest w stanie dosiegnac glowy friza ktory ma 160 w kapeluszu. Gosc ma na tyle krotkie nogi ze w oktagonie jak zolw. Jesli nie ma zadnego ryzyka KO to nawet taki Kruszwil 160 cm w niego wjedzie jak dzik w sosny.. Jedyna opcja wygranej dla tego chlopaka to ustawka. Inna sprawa ze zaden w pelni sprawny czlowiek nie przyjalby tej walki z obawy o zdrowie tego goscia ale jak widac dla sub'ow wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) W razie jakiegos nieszczescia wszyscy beda palic glupa ze nie wiedzieli ze to sie moze tak skonczyc.. To nic ze chlopak wazy 30 kg a jego glowa jest na wysokosci kolana rywala.
#danielmagical #patostreamy #famemma
  • 10
@Bruteno1: @PZt37: Nie wiem czy mozemy mowic o super sile u goscia ktory wazy max 40 kg i ma 120 cm wzrostu. Nic do niego nie mam. Los nie byl laskawy ale umowmy sie ze w walce bedzie robil za worek treningowy. Nie wiem dokladnie ile wzrostu ma ten caly Kruszwil ale mimo wszystko roznica zasiegu pewnie bedzie 2x jak nie lepiej. Nie obrazajac go to troche tak jakbys sparowal