Wpis z mikrobloga

@vasper: swoją drogą przystojny typ i dobra morda do grania w filmach. Mógłby grać "przystojnego kolegę z pracy" żony głównego bohatera, albo takiego złodupca, który posuwa laski, niby nie zwraca uwagi na wygląd, w rozciągniętej koszulce, 3 dniowym zarostem i poszarpanych włosach, ale i tak mając kwadratową szczękę, śnieżnobiały uśmiech i zniewalający wzrok rucha szmaty w filmie jak automat.
  • Odpowiedz
Aaron Schock, były członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, republikanin i działacz anty-lgbt, który stanowczo sprzeciwiał się związkom tej samej płci, został przyłapany w gejowskim klubie w Meksyku xD


@vasper: czyli co? nie możesz być pedałem i jednocześnie anty-lgbt? XdDDDDDDDDDDxD
  • Odpowiedz
Z jednej strony chce mi się śmiać z takich osób jak ten koleś, z drugiej #!$%@? mnie taka postawa ale z trzeciej - chyba najsilniejszej - jest mi gościa żal... jak on musi mieć nasrane w głowie, jaki tam misi mieć burdel, jak mu musi być źle z samym sobą. Współczuję.
  • Odpowiedz
@TwojStaryToKorniszon: @bzzxc:

który stanowczo sprzeciwiał się związkom tej samej płci


Której części z zacytowanego fragmentu nie rozumiecie? Gościu jest konserwą, anty-lgbt i w dodatku brzydzi się homoseksualizmem. Nigdzie nie stwierdziłem, że nie można być przeciwko lgbt, jednocześnie samemu będąc gejem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@vasper: Nie można być gejem i jednocześnie nie zgadzać się z postulatami LGBT?

@bzzxc: najwidoczniej nie, bo wtedy niektórym eksploduje mózg
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nigdzie nie stwierdziłem, że nie można być przeciwko lgbt, jednocześnie samemu będąc gejem.

@vasper: co w takim razie miało oznaczać "taki wasz obraz 4konserwy" i "#bekazprawakow"???
  • Odpowiedz
co w takim razie miało oznaczać "taki wasz obraz 4konserwy" i "#bekazprawakow"???


@dlolb: konserwa, sprzeciwiająca się związkom tej samej płci, idzie sobie do strip clubu pooglądać nagich facetów i wkłada napiwek w majtki męskiego tancerza. Coś tu chyba jest nie pykło.
  • Odpowiedz
  • 2
@vasper no przed chwilą napisałeś, że "nigdzie nie napisałem, że tak nie może być", a teraz piszesz, że "coś nie pykło", to nie rozumiem w takim razie o co ci chodzi, dwa wpisy i dwa sprzeczne stanowiska
  • Odpowiedz
@dlolb: Weź ty przeczytaj jeszcze raz to, co wyżej napisałem.
Jak na razie to śmieje się z gościa, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dlolb: Weź ty przeczytaj jeszcze raz to, co wyżej napisałem.

Jak na razie to śmieje się z gościa, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

@vasper: przeczytałem twój wpis. Przytaczasz historię geja prawicowca (notabene, o którym nikt nigdy nie słyszał) i piszesz "taki wasz obraz 4konserwy" co to miało znaczyć, że twoim zdaniem wszyscy prawicowcy są gejami?

Dajesz też tag #bekazprawakow, czyli jak rozumiem śmiejesz się
  • Odpowiedz
  • 1
@bzzxc no właśnie też próbuję się dowiedzieć z czego ta beka i na razie tylko dowiedziałem się, że nie czytam ze zrozumieniem, to może niech ktoś wytłumaczy z czego ta beka
  • Odpowiedz
Taki obraz wasz #4konserwy


@vasper: #fucklogic
Koleś po prostu rozumie, że pedalstwo jest złe i próbuje je usunąć formalnie z przestrzeni publicznej. Jednocześnie daje upust swojej słabości w życiu prywatnym, co jedynie upewnia go, że czyni dobrze.
Ja, dla przykładu, mam tak z alkoholem. Za każdym razem kiedy się #!$%@?ę to wiem, że alkohol jest zgubą Polaków i powinien zostać zakazany.
Mam nadzieję, że to, co
  • Odpowiedz