Wpis z mikrobloga

@jestesciepatologia: z samych swapow można było 3 ikony zdobyć w ostatnich miesiącach. Ja w 3 dywizji dziś trafiłem na gościa z Maradona 97 Pele prime Ronaldo nazario 96 cr7 totsem i reszta składu z samych toty. Za to dostał wpierdziel 4:2 i kilka poprzeczkę go uratowało przed kompromitacja xd no ale zawodnicy sami nie graja
@arko123: ja gram w futa na xboxie niecale 2 tygodnie, po meczach kwalifikacyjnych rivals wrzucilo mnie do 6 div i tam bez kitu co 2 sklad byl wysrany w totsach, jakies ikony, nawet toty, ludzie w tej grze a szczegolnie na tym etapie maja za duzo hajsu, ale idzie ich mimo to lajtowo ograc. niepokonany wszedlem z 6 do 4, mimo ze sam jestem januszem w ta gre. w kazdym razie,
@jestesciepatologia: grajac w 7 dywizji, gdzie de facto nie trzeba nawet skila miec, nie patrz na sklad, bo jesli bedziesz myslal o oponencie ze ma karty jakie ma, to zezre cie stres i nie wygrasz, a takim wystarczy szybko 2 lokcie i albo zaczynaja sie gubic albo wala rq xD bez kompleksow, pamietaj ze to jednak 7 dywizja i w niej graja slabsi gracze bez wzgledu na sklad, jesli ktos gra