Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy. Czy jest ktoś jerkujacy i znający się na multiplikatorach?
Teść dostał od swojej kuzynki ze Stanów paczkę 'wedkarska', w której były 2 młynki do castingu. Jeden z x ich do Shimano CSO-100 drugi to Daiwa MagForce 100-4Bi. Staram się znaleźć jakieś informacje nt tego sprzętu ale jest on już leciwy ze znalezionych informacji. Multiki lezakowane przez męża kuzynki teścia, kupił na wyprzedaży nowe i wrzucił do szafy bo sam się gowno zna na łowieniu ;) Czy ktoś zna może te multiplikatory?
#wedkarstwo #casting #jerking
  • 5
Ja znaju. Łapie tylko na multiki od mikro przynęt po jerki. Co do shimano to się nie wypowiem. Mam dwa młynki shimano ale do lżejszych zabaw w sumie o tym nie słyszałem. (nie narzekam na shimanochy co do ceny naprawdę miło się nim łapie) Co do drugiego jak za tak niska cenę można nim porzucac i to dość ciężko. Tylko dwie sprawy po pierwsze nasmarowac go jak był nie używany tyle czasu.
@MorganaLefaj: Dzięki za odpowiedź w temacie. Ta Daiwa w sumie wydaje się trochę porządniejsza. Muszę w takim układzie poszukać jakiejś wędki żeby popróbować sobie te multiplikatory. BTW coś możesz polecić nie zadrogiego? Dzwoniłem ostatnio do Pleciony i mówili żebym popatrzył na wędziska od DAMa.