Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak pozbyć się całkowicie jakichkolwiek sentymentów do byłej? Do byłego pewnie też?

Zrób sobie test na HIV.

Przypomnisz sobie wszystkie kłamstwa, ściemy i niejasne sytuacje. Przypomnisz sobie wszystkich jej kolegów i przyjaciół, partnerów od hobby i kolegów z pracy. Wszystkie osobno spędzone dni i noce, wyjazdy, dziwne godziny milczenia i nagłą chwilową niechęć do seksu z Tobą. Przypomnisz sobie historie, które w trakcie Waszego związku dorobiły się kilku alternatywnych wersji, zależnie od aktualnej potrzeby.

Wszystkie te wspomnienia staną Ci w gardle gdy będziesz szedł po wynik i nie będziesz w stanie powiedzieć nawet "Dzień dobry" ze stresu. Wtedy na pewno nie będziesz chciał niczego od byłej poza minusem na papierze. A gdy ten minus się pojawi była będzie Ci się kojarzyła już tylko z tym, w co mogła Cię #!$%@?ć. Ale na szczęście tego nie zrobiła.

Ot taki sposób na przewietrzenie umysłu.

#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6
OP: Piotero, wiesz, ona nie powiedziała na wstępie - elo, jestem #!$%@?; historie poznawałem na przestrzeni lat bo mam dobrą pamięć i wersje się nie zgadzały
Zichenbaum - nie życze Tobie tego, ale wiesz, wiele normalnych związków jest takich tylklo w głowie jednego partnera, gdy drugi/a robi zupełnie co innego ;)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: marcel_pijak}