Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z was może z OneDrive od Microsoft?

Zastanawiam się nad kupnem subskrypcji premium dla 6 użytkowników(chce się złożyć z kolegami, wyjdzie ok 70zl rocznie od osoby) No i może ktoś z was już korzystał z tego rozwiązania - dzielenia tej subskrypcji na 6 osób coś jak rodzinne konto w Spotify.
Specjalnie nawiązałem do rodzinnego konta w Soptify bo chce zapytać czy ta subskrypcja z OneDrive działa podobnie, każdy z dodanych użytkowników dostaje 'swoja chmurę' a ja jestem administratorem tej subskrypcji?

#microsoft #windows #onedrive #chmura #backup
  • 12
@pioon: Ok, no u mnie będzie z góry płacone. Nie szukaj, biorę z oficjalnego źródła.
Czyli każdy z kolegów daje mi 70zl i ma swoje oddzielne konto z onedrive?
@pioon: To co wysłałeś w tym linku jest tak tanie bo kupuje sam pakiet office dzięki któremu później mogę uzyskać 1TB w OneDrive? Wychodzi 120zl taniej
@pioon: @Koliat: Ok, a wiecie możne jak wygląda sytuacja jeżeli teraz posiadam dane na OneDrive?
Załóżmy że kupiłem wersje dla 6 użytkowników. Dostaje nowy dysk czy mój aktualny, z danymi, zostaje powiększony?

A jak dodaje konta swoich kolegów? Etos z was możne to robił? I tak samo jak wygląda sprawa u nich z danymi na dysku i co się z nimi stanie w przypadku kupna subskrypcji.
@leevi: cześć, zdecydowałeś się i kupiłeś tego onedriva rodzinnego? z tego sklepu od kilku lat kupuje przedłużenia eseta i wszystko działa. Teraz potrzebuje chmurę i wpadło mi to w oczy.