Wpis z mikrobloga

@Tracker31: Proc do wymiany = platforma do wymiany niestety. Być może kartę już ogranicza procesor w grach, w które grasz. Nie napisałeś w jakie grasz. Przesiadka z 1070 to co najmniej na 2080, może używka 1080 Ti albo 2080 Ti, bo inne to za mały przyrost wydajności karty graficznej. Mają wyjść za chwilę te karty w wersji Super więc może i warto zaczekać... Ale z drugiej strony to może nie
  • Odpowiedz
@Grigorian:
no właśnie ta inwestycja w platformę tylko po to żeby nie ograniczać 2060tki o ten 1% który uciąłby mu 6600k podkręcony to bym to #!$%@?ł na prawdę. Musiałby jebnąć 3,5k o blat żeby to zatrybiło w widoczny sposób a i tak nie uzyska wydajności którą sobie założył. Propozycje od

@Tracker31:
No w co chcesz grać to by się przydało wiedzieć. @robid są rozsądne, ale pytając o
  • Odpowiedz
@koorekk: co XD

Nie sugeruj się jakimś gównem, gdzie nie ma ani jednego realnego testu bottlenecku. Wpisz w youtube:
- assassins creed origins 6600k rtx 2060
- kingdom come deliverance 6600k rtx 2060
- shadow of the tom raider 6600k
Resuscytacja - @koorekk: co XD

Nie sugeruj się jakimś gównem, gdzie nie ma ani jed...
  • Odpowiedz
- assassins creed origins 6600k rtx 2060

- kingdom come deliverance 6600k rtx 2060

- shadow of the tom raider 6600k rtx 2060


@Resuscytacja:
Wymieniłeś generalnie 3 gierki które zabijają lepsze konfiguracje sprzętowe.. Co do Twojego 4790k nie dziwię się, że stanowi wąskie gardło sam miałem ten problem kiedy siedziałem na z97 z 5th gen. W RoTR na 1060 potrafiło jebnąć srogo fps. W Wieśku absolutnie tego nie miałem, bo pociło się GPU, a Ty na tym filmie i tak bootleneck
  • Odpowiedz