Wpis z mikrobloga

Właśnie czytam sobie w necie o kosmosie, galaktykach, supernowych a taki typowy #rozowepaski w tym momencie wali pusie do klata.jpg, je chipsy z żabki i rozmyśla jakie wino kupić. Gardzę laskami, bo one mają inne mózgi, ale za co tu je winić? Tak, wolą Simsy niż gry strategiczne, nie umieją planować i są słabe w orientacji w terenie i logicznym myśleniu. Ale po co im zainteresowania jak mają hajs z robienia paznokci i z dawania dupy czy kieszonkowego od ojca i zawsze jakiś typek na jeden raz sie na nie skusi, zapłaci połowę za obiad w restauracji a potem może będzie dawać doopy do śmierci?

Jeszcze taka narzeka, że faceci nie mają żadnych zainteresowań i pasji, że tylko polityka w głowie i kosmos, a prawda jest taka że więcej mężczyzn niż kobiet coś sobą reprezentuje - choćby wlasna firma, praca, hobby, życie towarzyskie. One tak z zazdrości piszą. Nie mają pasji, zainteresowań, więc podbijają sobie ego pisząc, że to mężczyźni tak robią. Mężczyzna odkrywa napęd nadswietlny - łe, po co to komu, powie kobieta
Kobieta gra w Simsy - to jest prawdziwa pasja!
Kobiety są strasznie przyziemne. Tylko praca, dom, psiapsi, dziecko, sex i wino. Nie myślą co jest tam gdzieś w kosmosie, czy jesteśmy sami czy nie. Obchodzi ich tylko czy mają mokro między udami i czy by nie wypić kolejnego kieliszka wina.

A mężczyźni interesują się wszystkim! Od militariów przez podróże po motoryzację, kosmos, przez sztuki walki do nurkowania, przez filmy i muzykę do historii i polityki.

Kobiety to pozbawione logiki i zainteresowań dzbany. Poza seksem, winem, seksem, zakupami, seksem, żarciem, seksem, Netflixem, seksem, zakupami, dyskotekami, ruchaniem i seksem nie mają żadnych zainteresowań :/

A jak im to wytkniesz to mają ból zada bo prawda w oczy kole :) jest kwiiik zaraz i wylewanie pomyj :)

Śmieszne słabe istotki.

#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #zainteresowania #hobby #p0lka #seks #pdk
  • 38
  • Odpowiedz
  • 42
@Magiczny_Michal Faktycznie, zgadzam się z tobą. Sama spotykam wiele różowych co tylko potrafią komuś dupę dobrze obrobić a jak przyjdzie porozmawiać o czymś poważnym, o innych zainteresowaniach to słyszę zawsze że ogląda nowy serial. Żałosne. Jestem jak widać różową ale kompletnie mnie nie interesuje dodawanie codziennie zdjęć na swojego instagrama itd. Uwielbiam czytać książki, poznawać nowe rzeczy i fakty a one cały czas siedzą w oblężonej twierdzy, często nie mając podstawowej wiedzy
  • Odpowiedz
@Magiczny_Michal: masz oczywiscie racje, ale to my mezczyzni doprowadzilismy do tego, ze kobiety staly sie takie jak sie staly. Kiedys kobieta miala siedziec w domu i tyle, ludzie wiedzieli, ze kobiety to po psotu glupsza plec. a dzis miliony spermiarzy mowia im jakie to nie sa ajebiste, wwszystko sie im ulatwia i taki jest wlasnie skutek, kobiety zaczynaja rzadzic swiatem, a bedzi jeszcze gorzej
  • Odpowiedz
@Thachi uważam, że nie mam powodu by kłamać, naprawdę. Nienawidzę tych pustogłowych laleczek, które tylko potrafią malować się, nosić sukienki, nadziać się na pal i zakleić od dołu białym, kleistym płynem. Nienawidzę tych panienek-one mają siano w głowie, nadają się tylko do dawania za przeproszeniem dupy komu popadnie. Życzę im, żeby wpadły i wydawały na świat przez dwa dni sześcioraczki. Tego im życzę.
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: Przegrywy za to jakie są błyskotliwe zwłascza na tagu xD Walenie konia i picie monsterka,boją sie nawet zagadac do ludzi ale znaja wszystkie potwory w tibii ( ͡° ͜ʖ ͡°) to są zainteresowania na miare człowieka 21Wieku
  • Odpowiedz
@turbaniuszdywaniusz ale wiesz, że ja nikomu nie nakazuje żeby się na mnie wzorował? To tylko moje doświadczenia. Przecież to prawda, że niektóre dziewczyny płaczą jak ledwo im się pazurek skruszy, albo konkurują ze sobą która więcej seriali na netflixie obejrzała.
  • Odpowiedz
@Magiczny_Michal: Niesamowite. Przecież to na tym właśnie polega aby mężczyźni i kobiety nie byli tacy sami. Właśnie dlatego można się nawzajem uzupełniać.
Zamiast myśleć, że kobiety są złe, bo nie są takie jak ty pomyśl, że one mają w sobie wszystko to czego sam nie masz. Może o to właśnie chodzi aby połączyć te dwie przeciwstawne połówki w jedną całość, bo wtedy powstaje coś wspaniałego? ;)
Tym wpisem pokazałeś tylko swój
  • Odpowiedz
@Magiczny_Michal ciekawe jak z twoim logicznym myśleniem xd jak nie potrafisz racjonalnie określić kobiet i dlaczego są one inne. Wiele kobiet ma różne zainteresowania tak samo jak i mężczyźni. Tyle samo głupich kobiet znajdziesz co mężczyzn, co tylko piłka i piwko i joint. Simsy są dobrym przykładem, bo pewnie większości ludzi po prostu grała w Simsy, tak samo jak w Mario Bros. W każdej grze znajdziesz jakąś kobietę, prawdą jest, że jest
  • Odpowiedz
@Filippa: trochę zawiało hipokryzją z twojej strony przez ten komentarz, bo totalnie popierasz w nim opa i piszesz tylko o swoim odosobnionym przypadku, inna niż wszystkie xD bez przesady, trzeba być ograniczonym, żeby uważać, że kobiety są takie srakie i owakie, bez uwzględnienia, że istnieją też jakieś wyjątki albo że to tylko konkretna grupa kobiet

ja znam masę dziewczyn, które pożerają ich własne pasje i są szcześliwe, od całkowitego zajarania teatrem
  • Odpowiedz
@Magiczny_Michal XD jeśli to bait, to słaby, a jak nie, to żal mi Ciebie. Nie wiem, w jakim towarzyswie się obracasz, ale skoro do niego należysz, to słabo o Tobie świadczy. Różowy pasek here i o kosmosie czytam z pasją od 8 roku życia i niestety, to raczej #niebieskiepaski wykazują się ignorancją. Jeśli żyjesz w towarzystwie karyn, to przykro mi, ale nie wymagaj od nich zbyt wiele. Podobnie jak od Sebkow, których
  • Odpowiedz
@Magiczny_Michal ale nie rozumiem, co to za różnica czy interesujesz się kosmosem czy oglądasz film na netflixie? Widzę, że czujesz się lepszy mając "fajniejsze" zainteresowania. Zainteresowanie ma cieszyć, bawić, przyjemnie przy nim spędzać czas i tyle. Zgadzam się jedynie z tym, że część kobiet rzeczywiście ma kasę z dawania dupy.
Śmiem twierdzić, że trochę żal Ci pupę ściska i stąd taka teza na wyrost.
I śmieszne jest to, że na wykopie WSZYSTKIE
  • Odpowiedz