Wpis z mikrobloga

Z okazji #steam Summer Sale mam dla Was #rozdajo #rozdajosteam dowolnej #gry do 50zł na Steamie właśnie (np. Wiedzmin 3 z dodatkami). Losuje mirkolosem jutro kolo 18 wśród plusujących. Dzisiaj bez zasad, każdy bierze udział prócz zielonek założonych po tym wpisie.

A przy okazji zapraszam do mnie na zakupy, każda gra za 85% jej Steamowej ceny (przecenione na steamie gry liczymy oczywiscie od niższej ceny, czyli gra przeceniona ze 100 na 50zł u mnie kosztuje 42,50. Wszystko legalnie, od firmy, gry przeznaczone na polski rynek, zadne vpny i inne kombinacje. Opinie o mnie pod tagiem #globalrep

A i jeszcze najważniejsze, pijcie dużo wody misie nawet klikając w komputery. Jest tak gorąco że i biegając w fifie można się odwodnić.

#globaleliteshop
Pobierz G.....p - Z okazji #steam Summer Sale mam dla Was #rozdajo #rozdajosteam dowolnej #gr...
źródło: comment_c8rODxqJtaAhUsy784hFhg0P8F7dpvnY.jpg
  • 36
@GlobalEliteShop kurde akurat nie będzie mnie parę dni ale jeszcze zdążę przed końcem wyprzedaży to pewnie coś wezmę. Nie ma jakichś takich promocji, że są dostępne np tylko dzień, nie? (mówię o takiej promocji w ramach wyprzedaży)