Wpis z mikrobloga

W sumie to... już mi się nie chce. Konta nie sprzedam, bo mój skład warty 10kk jest niewymienny. Mam 2500 graczy w klubie, ale nie chce mi się ich sprzedawać xD Nie chce mi się już nawet na tą fifę patrzeć. Fajnie się grało tak w styczniu-lutym, mimo, że wtedy miałem najgorszą formę, to akurat wtedy miałem jakieś cele i czekałem tylko do weekendu, żeby znowu móc pograć i uciułać trochę monet na kolejnego SBCka. A teraz to już co - koniec TOTSa, dość #!$%@? imo (i nie mówię o pullach, tylko o tym, jak #!$%@? to promo pociągnęli) i czeka nas tylko w sumie FUTTIES. A EA pożałowało dać coś community i nie dali np dodatkowego zestawu Zaawansowanych SBC. Szybkich/dziennych SBC też było w #!$%@? mało. Inwestorów próbowali #!$%@?ć na każdym kroku, a o fiasku z "ulepszonymi" ikonami nie wspomnę.

Jeśli chodzi o cały cykl ogólnie, to mam mocno mieszane uczucia. Nauczyłem się trochę grać, nauczyłem się trochę handlu, fajny składzik uzbierałem, grindowanie ligowych SBC też dało w końcu satysfakcję, ale jak popatrzę na ilość straconych godzin, to zastanawiam się, czy jestem zdrowy na umyśle xD Mój pad też już nie jest w najlepszej kondycji - ok, nie rzucałem nigdy padem, ale raz go tak mocno ściskałem w dłoniach z nerwów, że czułem, że zaraz może się rozpaść xD I po co? Bo jest #!$%@? gameplay w #!$%@? gierce?

Nie mówię, że się żegnam. Nie mówię do widzenia ani nic, bo wiem, że akurat na urodziny sobie zamówię preorder fify 20 - chcę spróbować uzbierać ponad milion coinsów przed TOTY, to w zasadzie mój jedyny cel na FIFĘ 20. Ale... no nie chce mi się i już w głowie mam coraz bardziej #!$%@? na tą grę, więc i pewnie na tag będę mniej wchodził...

Anyway, nie mam tu żadnych znajomych, wielu mnie wręcz nie lubi, bo przyfarciłem wielokrotnie z pullami (w sumie 60+ TOTSów trafiłem od początku promki xD), ale chciałem ładnie podziękować za czytanie moich wysrywów i życzyć każdemu wszystkiego najlepszego. Kc miraski <3

PS: Dziś przewaliłem ostatni milion (zebrałem ze sprzedaży każdego 83+ w klubie) na paczki ze sklepu i najlepszy TOTS, jaki wpadł, to 85 Valencia z Ekstraklasy. xD

PS2: W sumie pierwszy pełny cykl w FUT, przygodę z fifą zacząłem w Maju 2018. Pamiętam, że bałem się grać wtedy LW, bo taki #!$%@? się czułem i jak wbiłem Silver1 to przez 2 dni przeżywałem xD A teraz Gold2 wbijam (jak mam czas grać), także leciutka duma jednak jest ( ͡ ͜ʖ ͡)

#fut #fifa19 #przemysleniazdupy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach