Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@tomcionek15: Na dwójce stoi w miejscu? Jak tak to gratuluję zakupu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robsosl: tylko troszeczkę :D

Autko z punktu a do b nic więcej:)
@Kingside: jest to przesiadka z Opel Astra G II 1.2 75 KM na coś takiego, jak dla mnie to jest bajka :D
  • Odpowiedz
Oczywiście nie hejtuje ale mam taki wynalazek w rodzinie i nie dość, że muł to jeszcze średnie poniżej 8.3 nie schodzi. Brak turbiny boli. W dodatku u mnie dźwięk z głośników okrutnie słaby. No i radio już raz wymienione bo przestało się parowac z telefonami. Aaa i lakier bardo miękki, klamki już porysowane jak diabli a auto nie ma jeszcze roku.
  • Odpowiedz
@jdmfan jeździłem 1.4 które były dynamiczniejsze niż ten silnik, to jakaś porażka, 1.6 101KM u mojego dziadka w Octavii chodzi lepiej, ba, nawet 1.0T rapid przy tym to rakieta. Zawsze mnie dziwi jak dochodzi do wyboru takich aut, niczym innym nie jeżdżą? Nawet testowo? Mają w dupie jak jeździ?
  • Odpowiedz
@eXe1987: @jdmfan: 1.6 bena to ich najstarszy silnik który jest stale udoskalany. Spokojnie po 400k km robią te silniki jak się w miarę dba. Nie jest wyżyłowany ale długowieczny. Jak ktoś kupuje toyotę to raczej nie dla osiągów ale żeby tanio i pewnie dojeżdżać.
  • Odpowiedz
1.6 bena to ich najstarszy silnik który jest stale udoskalany. Spokojnie po 400k km robią te silniki jak się w miarę dba. Nie jest wyżyłowany ale długowieczny. Jak ktoś kupuje toyotę to raczej nie dla osiągów ale żeby tanio i pewnie dojeżdżać.


@su1ik: Tylko wiedz że można mieć samochód ktory przejedzie na silniku mniej a jedzie i pali litr dwa mniej i po 400k masz 20-40k mniej kosztow za wache
  • Odpowiedz
@LewaRenkaBoga: ostatnio w zastępczej rav4 hybrid nie dalo sie zejść poniżej 10 litrów, gdzie w moim 1,9 dCi nie potrafie przekroczyć 6 litrów a trasy robie ostatnio max 4 km.
Daj spokoj.
  • Odpowiedz