Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak często widujecie się ze swoim partnerem/partnerką? Mieszkam ze swoją dziewczyną a praktycznie się nie widzimy, max 2 razy w tygodniu. Ja pracuję w typowych godzinach 8-16, ona zaczyna po południu i kończy około północy. Kiedy ja wstaje ona śpi. Kiedy ja ide spać ona jeszcze jest w pracy. Boli mnie to i rozmawialiśmy o tym, ale co zrobić. Nie możemy rzucić pracy. Chciałem żeby ona poszukała czegoś gdzie pracowałaby w podobnych godzinach do mnie, ale nie chce bo jej dobrze w tej pracy, a ja mam pracę biurową i nie mam możliwości pracować w innych godzinach. Macie jakieś wskazówki co robić? Czy to normalne? To mój pierwszy poważniejszy związek i naprawdę chciałbym spędzać z nią więcej czasu. Jak o tym myślę to nie jestem teraz szczęśliwy, chciałbym z nią być, ale nie wiem jak to zrobić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro ona nie chce zmienić pracy, to praca musi chcieć zmienić ją. Zrób coś anonimowo, żeby nic na nią nie mieli konkretnego pod zwolnienie, ale żeby jednak niesmak pozostał i mimo wszystko ją zwolnili. Na bezrobociu będzie ci piekła ciastka i podawała mleko a przy wyborze jej następnej pracy będziesz naciskał na bardziej dopasowane godziny.